BIULETYN | BLOG | LINKI

Darczyńcy Fundacji - rok 2007

GRUDZIEŃ 2007:

Adamczyk Agata, Akcja Społeczna SGGW Weterynaria, Anna Zgoła Recruitment Company, APM Global Logistics sp. z o.o.

Bajuk Wioletta, Bałuk Kinga, Bandosz Agata, Barańska Katarzyna, Barański Piotr, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Basek Anna, Basiukiewicz Agnieszka, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bezawinska Lucyma, Bilewska Iwona, Bobieńska Anna, Bodzioch-Lipska Małgorzata, Bogusiewicz Barbara, Borkowski Andrzej, Borowska Katarzyna, Borowska Katarzyna, Borusińska Justyna, Brokman Kowalska Maria, Bubu Zżż sp. z o.o., Bulińska-Szmigielska Agata

Chodorowska Grażyna, Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Czapliccy I.K., Czaplicki Michał, Czernek Jarosław, Czerska Joanna, Czerwińska Patrycja, Czerwiński Jacek, Czuper Agata, Dargiel Katarzyna, Delka Agata, Demczyk Ewa, Demianiuk Przemysław, Dink Agnieszka, Dziecielewska Małgorzata, Dziewaltowska-Gintowt Ewa

Elendt Hanna

Falba Ireneusz, Felicitas Kurowska Magdalena, Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Freulich Małgorzata

Gajos Julitta, Garnowska M., Gasik Justyna, Gąska Robert, Gimnazjum 72 Warszawa, Gimnazjum nr 59 Warszawa, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gorzeńska Danuta, Grabowska Ewa, Grafka Małgorzata, Gronowska Anna, Grygier Ewa. Grze?lak Agnieszka, Grzeszek Ewa

Hanc Jolanta, Hołownia Szymon, Homerska Maria

Indywidualna Praktyka Lekarska Jan Gradzewicz, Iskra

Jacoby Marcin, Jagodzińska Józefina, Jakubczak Dagmara, Jakubowicz Maria, Jakubowska Barbara, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa, Janiszewska Edyta, Jarecka-Niemczycka Katarzyna, Jobs Zbigniew

Kaczmarek Paweł, Kamieńska-Paprocka Ida, Kaniewska Sylwia, Karbowniczek Andrew, Kawczyńska Maria, Kawula Anna, Kędzia Małgorzata, Klimek Ewa, Kłos Marian, Kmicik-Lejman Maria, Kobak Grzegorz, Kochanowska-Borucka Danuta, Kołakowska Julia, Kominek Jacek, Kotlicki Rafał, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Kozińska Anna, Kraj Kamil, Krakowska-Narożniak Joanna, Krasoń Robert, Krasulak-Wiśniewski Włodzimierz, Kraszewska Danuta, Krawczyk Barbara, Kretkiewicz Jacek, Król Ewa, Krzysiek Iwona, Krzysiek Maja, Krzysztoń Anna, Książak-Riliszkis Daria, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kulesza Tomasz, Kuliński Artur, Kumaszewska Joanna, Kuna Agnieszka, Kurowski Andrzej, Kuźmicki Jacek

Lachowska Magdalena, Lechowicz Paweł, Lewicki Zbigniew, Libura Katarzyna, Lichodziejewska Julita, Lis Elżbieta, Liwak-Rybak Kaarzyna, Lorynowicz Joanna, Ludwicka Agnieszka

Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

Madey Marcin, Maj Paweł, Malewska Magdalena, Mamcarz Marcin, Marciszewska Anna, Marzec Magdalena, Maternicka Katarzyna, Maurer Stanisław, Mebi Smb Meuś-Bielińska Sylwia, Mężykowski Jerzy, Michalak Agnieszka, Mikłasz Stanisława, MMR Consult sp.z o.o., Mrówka Tomasz, Murawska Anna

Natkas, Nickl Anna, Niemczynow-Burchart Eugenia, Niewiara Urszula

Odoliński Piotr, Odziemkowski Janusz, Oficyna Wydawnicza Forest, Orłowska Sylwia, Ostrowska Ija Maria, Ostrowska Monika

Panufnik Irmina, Parada Krystyna, Paszko Jolanta, Paszkowska Izabela, Pawelec Małgorzata, Peczko Aleksandra, Piecuch Kasia, Piotrowski Tadeusz, Polujan Katarzyna, Poths Włodzimierz, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Próć Sylwia, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 Twoja Przyszłość, Przyborowska Marta, Przybylska Magdalena, Puchalscy Tomasz i Anna

Rademacher Maria, Radzikowska Katarzyna, Rafalska-Wójcik Ewa, Rajewska Katarzyna, Rasz Marek, Rochowiak Joanna, Różańska Anna

Sarna Anna, Sarna Marek, Sawicka Teresa, Sągin Anna, Schirmer Maria, Sibilak Elżbieta, Siekańska Alicja, Skibińska Magdalena, Słodyk Maria, Społeczne Gimnazjum Nrs kl Asa IG, Spólnik Anna P, Stachurska Aleksandra, Stanaszek Aleksandra, Staniszewski Hubert, Stankiewicz Maria, Statula Kisielewicz Krystyna, Stefańska Agnieszka, Stefańska Roksana, Strzałkowska Alicja, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szabłowska-Opacz Alicja, Szankowscy Elżbieta i Maciej, Szatoba Jacek, Szczechla Maria, Szczurek Monika, Szechińska Izabela, Szeniec Maria, Szyller Anna, Szyller Grażyna, Szymańska Edyta

Świejkowska Joanna

Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tkaczyk Anna, Tobis Paweł, Tomaszewska Elżbieta, Towarzystwo Gospodarcze Task sp. z o.o., Trzcińska Walentyna

Urbanowicz Anna

Wachowiec Katarzyna, Walisiewicz-Niedbalski Marcin, Wartak Bożena, Wasilewska Maria, Widuliński Paweł, Witkowska Grażyna, Woch Magdalena, Wojciechowska Joanna, Wojtkowska Ludmiła, Woźniak Małgorzata, Wójcikiewicz Eliza, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wróbel Dagmara, Wróbel Katarzyna, Wydawnictwo Te-Jot

Zaborowska Katarzyna, Zaliwska Aleksandra, Zaremba Wojciech, Zbinkowska Dorota, Zespół Szkół w Drobninie KL III, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar, Ziółkowska Urszula, Zwolińska Barbara

Żabka Polska SA za Ewa Cytowska, Żak Ania, Żak-Falkowska Anna, Żebrowska Anna

LISTOPAD 2007:

Adam Skorupa, Agencja IVA Iwona Wójtowicz, Alfaakt Sp. z o.o., Anna Zgoła Recruitment Company

Bandosz Agata, Baran Janina, Barski Tomasz, Bartłomiejczuk Barbara, Basek Anna, Bednarz Przemysław, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bilewska Iwona, Borkowski Andrzej, Brzezina Ewa i Józef, Brzozowscy Iwona i Andrzej, BUBU ZŻŻ sp z o.o., Bulińska-Szmigielska Agata, Bulzacki Tomasz, Bytys Małgorzata

Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrzanowska Anna, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Ciesielski Bogdab, Cieslakiewicz Michal, Cyplik Anna, Czaja Anna, Czapliccy I.K., Czaplicki Michał, Czekaj Danuta, Czekaj Danuta, Czerska Joanna, Czerwińska Patrycja

Demczyk Ewa, Demianiuk Przemysław, Depczyńska Anna, Derlatka Ewa, Dink Agnieszka, Dziecielewska Małgorzata, Dziewińska Grażyna, Dzwonkowska Danutae

Eilstein, Eleudt Hanna

Falba Ireneusz, Felicitas Kurowska Magdalena, Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Freulich Małgorzata

Gasik Justyna, Gawrych Krystyna, Gąska Robert, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gornicka Maria, Grabowska Ewa, Grafka Małgorzata, Grzeszek Ewa, Grzybowska Anna

Haertle Maja, Hołownia Szymon, Homerska Maria

Ignaczewska Anna, Iskra

Jagodzińska Józefina, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa, Janiszewska Edyta, Jarecka-Niemczycka Katarzyna, Jarosz Magdalena, Jędrzejczyk Małgorzata, Jędrzejewska Anna, Jobs Zbigniew, Jurczak Ewa

Kaczmarek Paweł, Kaniewska Sylwia, Karbowniczek Andrew, Kawula Anna, Kazimierska Ewa, Kikolski Paewł, Klimek Ewa, Klimko Urszula, Kmicik-Lejman Maria, Kobak Grzegorz, Kochanowska-Borucka Danuta, Kofman Jan, Kołakowska_Liwa Julia, Konieczny Konrad, Koskowska-Zuber Małgorzata, Kotas Klaudia, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna, Kramer Alicja, Kruszewski Krzysztof, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kulig Hanna, Kuliński Artur, Kumaszewska Joanna, Kumos Hanna, Kuna Agnieszka, Kusz Sylwia

Lachowicz Irena, Lachowska Magdalena, Laskowska Anna, Laskowska Maria, Lechowicz Aneta, Lechowicz Paweł, Lerska Wioletta, Libura Katarzyna, Lichodziejewska Julita Ines

Łoniewska Alicja, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

M.M.K., Maciejewska Katarzyna, Madey Marcin, Maj Paweł, Maliszewska Małgorzata, Marchewka Edward i Elżbieta, Marciszewska Anna, Maruszak T., Marzec Magdalena, Mężykowski Jerzy, Michalak Agnieszka, Mieszkowicz Jadwiga, Milcarz Julita, Miodowicz Konstanty, Mirecka Idalia, MM Meeting Solutions Jarosław Słomc, Morgała Mirosław, Murawska Anna

Natkas, Nickl Anna, Nowak Magdalena

Odoliński Piotr, Oleszczuk Anna, Orłowska Sylwia

Parcheta-Wołosz Barbara, Paszkowska Izabela, Patalas Norbert i Janina, Pawlik Justyna, Pęcherska Janina, Piłka Mirosława, Piotrowski Tadeusz, Plapis Janusz, Pluskiewicz Ewa, Pora Joanna, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Próć Sylwia, Przyborowska Marta, Puchalscy Tomasz i Anna

Rabinowitz Anna, Radecka-Glazer Romana, Rafalska-Wójcik Ewa, Rajewska Katarzyna, Rasz Marek, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Rybińska Krystyna

Sarna Marek i Anna, Sawicka Teresa, Sikora Aleksandra, Słomski Wojciech, Socha Krystyna, Spólnik Anna, Stanaszek Aleksandra, Starzak Karolina, Statula Kisielewicz Krystyna, Strzałkowska Alicja, Sylwestrzak Agnieszka i Monika, Syrek Monika, Szabłowska_Opacz Alicja, Szczepańska Marta, Szczerbal Lidia, Szczypek-Blink Elżbieta, Szechińska Izabela

Ślusarczyk Magdalena

Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Trembałowicz Krystyna, Trojanowska Agata, Tulicki-Sypołowski Robert

Wachowiec Katarzyna, Walisiewicz-Niedbalski Marcin, Warzecha Marzena, Wesołowska Anita, Wiśniewski Konrad, Witkowska Grażyna, Włodarscy Krzysztof i Anna, Wojnowska Anita, Woźnica Barbara, Wójcikiewicz Eliza, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wróbel Katarzyna

Zaborowska Katarzyna, Zaliwska Aleksandra, Zaremba Wojciech, Zielenkiewicz Anna, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar, Zwolińska Barbara

Żak-Falkowska Anna, Żebrowska Anna

PAŹDZIERNIK 2007:

Abramczuk-Ekwem Iwona, Adamczyk Agata, Adamczyk Iwona, Anczyńscy Czesława i Henryk, Animalia.pl S.C., Anka Skakanka, Anna Zgoła Recruitment Company, Arkas-Projekt s.c., Aspen Tom

Bajuk Wioletta, Bandosz Agata, Baranski Piotr, Barski Tomasz, Bartis Anna, Bartłomiejczuk Barbara, Basek Anna, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bielski Włodzimierz, Bijak Katarzyna, Bilewska Iwona, Bogudał Agata, Borkowski Andrzej, Borówka Andrzej, Brzozowscy Iwona i Andrzej, BUBU ZŻŻ Sp z o.o., Budny Ewa, Bulińska-Szmigielska Agata, Bulzacki Tomasz, Burak Dorota i Władysław

Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Ciechanowska Krystyna, Cobel Mirosław, Czapliccy I.K., Czaplicki Michał, Czekaj Danuta, Czerska Joanna, Czerwińska Patrycja

Dabek Kinga, Demianiuk Przemysław, Depart.Polityki Migracyjnej MSWIA Składka Pracownicza, Derlatka Ewa, Dink Agnieszka, Dobrzyński Mieczysław, Dziecielewska Małgorzata

Falba Ireneusz, Felicitas-Kurowska Magdalena, Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Freulich Małgorzata, Garnowska Magdalena, Gaul Jerzy, Gawrych Krystyna, Gawrysiak Marzena, Gąska Robert, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gościcka Maria, Górska Alfreda, Grabowska Ewa, Gradomska Anna, Grafka Małgorzata, Grudzień Piotr i Svitlana, Grzegorczyk Dorota, Grzeszek Ewa

Haertle Maja, Hanc Jolanta, Hołownia Szymon, Homerska Maria

Iskra, Iżykowska Hanna

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jamroż Agnieszka, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa, Jarecka-Niemczycka Katarzyna, Jarosz Magdalena, Jeziorska Anna, Jobs Zbigniew

Kaczmarek Paweł, Kaczorowscy Irena i Antoni, Kancelaria Notarialna Iżykowski, Kancelaria Prawnicza Małgorzata Sudoł, Karbowniczek Andrew, Kazimierska Ewa, Kiela-Pałys Agnieszka, Klawe Agnieszka, Klimek Ewa, Klimek Justyna, Klimera-Chmielewska Ewa,, Kmicik-Lejman Maria, Kołakowska_Liwa Julia, Komendera-Gumoś Agnieszka, Komorowska Irena, Kopszak Piotr, Kowalczyk Małgorzata, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna, Krauss Katarzyna, Krawczyk Malecka Monika, Krystosiak Agnieszka, Kuciel Mariusz, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kulesza Robert Manowiecka Anna, Kumaszewska Joanna, Kwiatkowska-Lendzion Justyna

Lachowska Magdalena, Lechowicz Paweł, Lerska Wioletta, Libura Katarzyna, Lichodziejewska Julita Ines, Ligner-Żeromska Janina, Lindenberg Grzegorz Łuczyńska-Hołdys Małgorzata, Ługowska Janiana

Madey Marcin, Maj Paweł, Marciniak-Siekierzycka Ewa, Marciszewska Anna, Markiewicz Urszula, Marzec Magdalena, Mazur Joanna, Mazur Marta, Mężykowski Jerzy, Michniak Joanna, Mika Katarzyna, Milczarek Artur, Morawska Anna, Murawska Anna

Natkas, Nickl Anna, Nowicki Jarosław

Odoliński Piotr, Odziemkowski Janusz, Orłowska Sylwia, Osińska Paulina

Parada Krystyna, Paszkowska Izabela, Pawlik Justyna, Peczko Aleksandra, Piecuch Kasia, Piłka Mirosława, Piotrowski Tadeusz, Polkomtel Spółka Akcyjna, Popiołek Janusz, Poths Włodzimierz, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Próć Sylwia, Przyborowska Marta, Puchalscy Tomasz i Anna

Rabinowitz Anna, Rafalska-Wójcik Ewa, Rasała Łukasz, Rasz Marek, Robaszkiewicz Joanna, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Różniecka Ewa, Rutkiewicz Agnieszka, Rutkiewicz-Rajtak Agnieszka, Rutkowska Iwona

Sadoch Ireneusz, Sajkiewicz Elżbieta, Sawicka Ewa, Sierpińscy Agnieszka i Paweł, SP nr 94 w Warszawie kl. Vd, Spólnik Anna, Stanaszek Aleksandra, Statula-Kisielewicz Krystyna, Swatowska Katarzyna, Swoboda Agata, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szabłowska Opacz Alicja, Szczypek-Blink Elżbieta, Szechińska Izabela, Szopowska Ewa

Świejkowska Joanna

Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tobis Paweł, Tomasiak Katarzyna, Trojanowska Agata, Tulicki-Sypołowski Robert

Wachowiec Katarzyna, Wagner Jolanta, Walczak Roman, Waldemar Zimny, Walisiewicz-Niedbalski Marcin, Walisiewicz-Niedbalski Marcin, Wiśniewska Krystyna, Witkowska Grażyna, Woźnica Barbara, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wróbel Katarzyna

Zając-Mihalkov Anna, Zaliwska Aleksandra, Zaremba Wojciech, Zielińska Jolanta, Związek Buddystów Zen �Bodhidharma�, Zwolinska Anna

Żak-Falkowska Anna, Żebrowska Anna

WRZESIEŃ 2007:

Anna 33, Anna Zgoła Recruitment Company, Antolak Mirosława Baczyński Jerzy, Bandosz Agata, Baranowski Radosław, Barski Tomasz, Bartis Anna, Bartłomiejczuk Barbara, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bielas-Kostyra Liliana, Biernacka Magdalena, Bogusiewicz Barbara, Borkowski Andrzej, Borowska Katarzyna, Borowska Sylwia, Brzozowscy Iwona i Andrzej, Bulińska-Szmigielska Agata, Burak Dorota i Władysław Całus Elżbieta, Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chrząszcz-Trzybulska Barbara, Cobel Mirosław, Czapliccy I.K., Czaplicki Michał, Czekaj Danuta Demczenko-Grzelak Bożena, Demczyk Ewa, Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dolowska Kamilla, Dwojak-Dworakowska Małgorzata, Dyżewski Michał, Dziecielewska Małgorzata, Dzwonkowska Danuta Elmer Roman Fabrycka Wioletta, Falba Ireneusz, Felicitas Kurowska Magdalena, Fijałkowska Anna, Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec Gąska Robert, Glinka Baladyna, Gniazdowska Magdalena, Grabowska Ewa, Grafka Małgorzata, Gronowska Anna, Grzeszek Ewa, Grzybowska Katarzyna Haertle Maja, Halicka Marta, Hołownia Szymon, Homerska Maria Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jakubowski Marcin, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa, Janiszewska Edyta, Jarecka-Niemczycka Katarzyna, Jaworski Krzysztof, Jędrzejczyk Małgorzata, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna Kaczmarek Paweł, Kaniewska Sylwia, Karbowniczek Andrew, Kawula Anna, Kazimierska Ewa, Kęska Marcin, Kiela-Pałys Agnieszka, Kikolski Paweł, Kilińska Elżbieta, Klimek Ewa, Kmicik-Lejman Maria, Kochanowska-Borucka Danuta, Kominek Jacek, Kotlicki Rafał, Kowalew Małgorzata, Kowalski Piotr, Kozłowska Joanna, Krakowska-Narożniak Joanna, Krop Marta, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kumaszewska Joanna, Kupraszewicz Urszula Lachowska Magdalena, Lany Barbara, Laskowski Adam, Lechowicz Paweł, Lerska Wioletta, Lewandowska Małgorzata, Libura Katarzyna, Lichodziejewska Julita Ines Łagodziński Dariusz, Łaszkiewicz-Herde Barbara, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata Maciejewska-Łańcucka Agnieszka, Madey Marcin, Maj Paweł, Malczyk Elżbieta, Marchewka Elżbieta i Edward, Marciniak-Siekierzycka Ewa, Marciszewska Anna, Marzec Magdalena, Mazur Marta, Mężykowski Jerzy, Michniak Joanna, Miesięcznik Mój Pies, Mińko-Wasiluk Anna, Mroczek Andrzej i Monika Natkas, Niewiara Urszula Odoliński Piotr, Odziemkowski Janusz, Oficyna Wydawnicza Forest Katarzyna Francisz, Orłowska Sylwia, Orski Krzysztof, Ostrowska Monika Paszkowska Izabela, Pawlik Justyna, Peczko Aleksandra, Piątkowska Katarzyna, Piecuch Kasia, Piłka Mirosława, Piotrowski Tadeusz, Praktyka Stomatologiczna Maria Filipowic, Proszowska Ryszarda, Próć Sylwia, Przyborowska Marta, Przykaza Ewa, Puchalscy Anna i Tomasz, Pyszkowski Piotr Rabinowitz Anna, Rademacher Maria, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Rutkowska Iwona, Rychlak Krystyna Salwa Beata, Sapuła Tomasz, Sawicka Ewa, Semczuk Anna i Krzysztof, Siekańska Alicja, Sikora Aleksandra, Sobolewska Marta, Sokołowski Rafał, Solowij Iwona, Statula Kisielewicz Krystyna, Strąg Małgorzata, Strzałkowska Alicja, Strzeszynska Marta, Swatowska Katarzyna, Syrek Monika, Szabłowska Alicja, Szczypek-Blink Elżbieta, Szechińska Izabela, Szewczyk Małgorzata, Szopowska Ewa Tarasiewicz Paweł, Tarnik Paweł, Tkaczyk Agnieszka, Tomasiak Katarzyna, Trawkowska Zofia, Trojanowska Agata, Trojanowska Paulina, Tulicki-Sypołowski Robert Urbanowicz Anna, Ustrzycka Monika Wachowiec Katarzyna, Walczak Roman, Wartak Bożena, Weronika Kowalkowska, Więzik Dawid, Wiśniewski Konrad, Witkowska Grażyna, Wójcikiewicz Eliza, Wróbel Katarzyna, Wróblewska Halina Zakrzewska Maria, Zaliwska Aleksandra, Zaremba Wojciech, Zielenkiewicz Anna, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar Żak-Falkowska Anna, Żebrowska Anna

SIERPIEŃ 2007:

Abramczuk-Ekwem Iwona, Adamczyk Agata, Antoniak Iwona

Balfort-Hernik Akkers, Bałdys Anita, Bałuk Kinga, Bandosz Agata, Barski Tomasz, Bartis Anna, Bartłomiejczuk Barbara, Basek Anna, Beata Gluchowska, Bejster Elżbieta, Berdzik Magdalena, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bilewska Iwona, Bogudał Agata, Borkowski Andrzej, Borowska Sylwia, Bou-Matar Anna, Brokman Kowalska Maria, Brzozowski Andrzej, Bubu Zzż Sp z o.o., Bulińska-Szmigielska Agata, Burak Dorota i Władysław, Burakowska Anna

Cepuch-Klama Anna, Chećko Ewa, Chojecka Katarzyna, Chojnacka Joanna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Ciapska Anna, Ciesielski Bogdan, Ciżewska Bożenna, Cobel Mirosław, Czajkowska Barbara, Czapliccy I.K., Czaplicki Michał, Czerwińska Patrycja

Daca Katarzyna, Demianiuk Przemysław, Derlatka Ewa, Dębska Magdalena, Dufaniec-Styczyńska Alicja, Dyżewski Michał, Dziecielewska Małgorzata, Dziewięcka Alicja

Eilstein Helena

Falba Ireneusz, Felicitas-Kurowska Magdalena, Fidalska Maria, Firma Prywatna Marko Marek i Maria Dembiec, Folta-Parnowska Irena, Forman Edyta, Frendenberg Paweł, Freulich Anita, Freulich Małgorzata

Gałązka Halina, Gałdyńska Magdalena, Gaul Jerzy, Gawrych Krystyna, Gąska Robert, Glinka Blandyna, Gluszniewska Monika, Gniazdowska Magdalena, Gołębiewska Małgorzata, Grabowska Ewa, Gradomska Anna, Grafka Małgorzata, Grzeszek Ewa, Grzeszek Karolina, Grzybowska Anna, Gurbiel Krystyna

Haertle Maja, Hanc Jolanta, Hołownia Szymon, Homerska Maria, Hora Karolina

Iberhan Mirosława, Iskra

Jadczyk Robert, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jakubowski Marcin, Janczewska Agnieszka, Janeczek Irszula, Janicka Ewa, Janiszewska Edyta, Janusz Renata, Jarecka-Niemczycka Katarzyna, Jdryczka Alicja, Jedlińska Anna, Jedlińska Barbara, Jes Nieruchomości Ewa Sikorska, Jędrzejewska Anna, Jurkiewicz Anna

Kaczmarek Paweł, Kamińska Agnieszka, Kanar Ewa, Kancelaria Prawnicza LEX, Kaniewska Sylwia, Karbowniczek Andrew, Kawula Anna, Kazimierska Ewa, Kiela-Pałys Joanna, Kieliszek Anna, Kisielińska Paulina, Klimek Anna, Kmicik-Lejman Maria, Konopka Jadwiga, Kornacka Beata, Kornowski Maciej, Koskowska-Zuber Małgorzata, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna, Krotochwil Witold, Krystyna B, Krzesak Grażyna, Kuczkowska Teresa, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kulesza Robert i Manowiecka Anna, Kumaszewska Joanna, Kwasek Marta

Lach Czeremchowa Ewa, Lachowska-Nowak Magdalena, Laskus-Kodejszko Ewa, Laufer Małgorzata, Lebioda Ewa, Lechowicz Paweł, Lerska Wioletta, Lewandowski Paweł, Lichodziejewska Julita Ines, Lomaczewska Danuta

Łagodziński Romuald, Łączny Łukasz, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata

Maciejewska-Łańcucka Agnieszka , Madey Marcin, Malczyk Elżbieta, Mandelt Stanisława, Marciniak Agnieszka, Marciniak-Siekierzycka Ewa, Marciszewska Anna, Marzec Magdalena, Maślanka Edyta, Matuszewscy Marcin i Monika, Matyja Olaf, Maurer Stanisław, Maziarka Dorota, Mazur Marta, Mędrzyccy Ewa i Jerzy, Mężykowski Jerzy, Michalak Agnieszka, Michniak Joanna, Michno Anna, Miziarczyk Liliana, Modzelewska Hanna, Mroczek Andrzej i Monika

Nickl Anna

Odoliński Piotr, Odziemkowski Janusz, Olkiewicz Joanna, Oniśko Grażyna, Orłowska Sylwia, Ostrowska Dorota, Ostrowska Monika

Paszkowska Izabela, Pawlik Justyna, Peczko Aleksandra, Peter Maria, Petrykowska Joanna, Pędrak Małgorzata, Piątek Włodzimierz, Piątkowska Katarzyna, Pichalska Magdalena, Piłka Mirosława, Piotrowski Tadeusz, Posiadłowski Paweł, Poths Włodzimierz, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Próć Sylwia, Przyborowska Marta, Ptaszyński Ryszard, Puchalscy Anna i Tomasz, Pyć-Boruszewska Irmina

Rabinowitz Anna, Rafalska-Wójcik Ewa, Rajpert-Kuznicka Joanna, Rapacz Katarzyna, Rasała Łukasz, Rennatta, Rochowiak Joanna, Rogowska Katarzyna, Romańska Arletta, Rutkowska Gizela, Rutkowska Iwona, Rybińska Dorota, Rzeuska Elżbieta

Sadowska Agnieszka, Salon PAN, Sapuła Tomasz, Schwien Malte, Seredyńska Marta, Siekańska Alicja, Skoczylas Jolanta, Sławińska-Sławecka Monika, Smerczek Ewelina, Soszyńska-Dobrowoja Ewa, Staszczuk Franciszek, Staszewska Anna, Statoil Poland Sp. z o.o., Stępień Joanna, Strzałkowska Alicja, Swatowska Katarzyna, Switalska Grazyna, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szarmach Agnieszka, Szczurek Monika, Szczypek-Blink Elżbieta, Szechińska Izabela, Szopowska Ewa, Szulhaniuk Beata, Szwejda Elżbieta, Szwoch Ewa, Szyińska Katarzyna, Szymczak Katarzyna

Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tiberger Lucyna, Tobis Paweł, Torun Anna, Trojanowska Agata, Tulicki-Sypołowski Robert

Wachowiec Katarzyna, Walczak Roman, Walisiewicz-Niedbalski Marcin, Wandzilak Teresa, Wartak Bożena, Warzybok Krystyna, Waszkiewicz Kamila, Węgrzyn Małgorzata, WiśniewskaEwa, Witkowska Grażyna, Wojtas Irena, Wojtasik Marcin, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wróbel Katarzyna, Wysocka Anna

Zabka Polska SA Maria Nowak, Zachar Urszula, Zaliwska Aleksandra, Zaremba Wojciech, Zasadzka Marlena, Zgoła Anna, Zielenkiewicz Anna, Zielińska Jolanta , Zimny Waldemar, Zwolińska Ewa

Żak-Falkowska Anna, Żebrowska Anna, Żwańska-Malik Krystyna

LIPIEC 2007:

Abramczuk-Ekwem Iwona, Adamczyk Agata, AGENCJA Kinga Nowakowska Kinga,

Bandosz Agata, Barski Tomasz, Bartis Anna, Bartłomiejczuk Barbara, Basek Anna, Belyavskaya Nina, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Białkowska Natalia, Bibak Radosława, Bilewska Iwona, Binenda Marlena, Bińska-Szmigielska Agata, Blandyna Glinka, Bogudał Agata, Borkowski Andrzej, Brykczyński Piotr, Brzostowska-Piotrowska Ewa, Brzozowski Andrzej, Budny Ewa, Burak Dorota I Burak Władysław, Burkiewicz Ewelina, Butra Anna,

Ceglińska Barbara, Chojecka Katarzyna, Chorąży Ewa, Chrobak Krzysztof, Chróst - Szyszko Magdalena, Chwałczyńska Małgorzata, Cieslak Magdalena, Cieszynska Krystyna, Cobel Mirosław, Cupiał Agnieszka, Czapla Jolanta, Czapliccy I.K., Czaplicki Michał, Czapran Elzbieta, Czekaj Danuta, Czerwińska Patrycja, Czyzniewska M,

Daca Katarzyna, Dajczer Leokadia, Dariusz Rybicki, Demczyk Ewa, Demianiuk Przemysław, Depa Bożena, Depczyńska Anna, Derlatka Chmiela Ewa, Derpinska Starobojarska Anna, Domaradzki Przemysław S., Drohomirecka Bożena, Dunajec Krystyna, Dytkiewicz-Hazler Ewa, Dyżewski Michał, Dziecielewska Malgorzata, Dziedziniewicz Maria, Dziewińska Grażyna, Dziura Krystyna.

Eksner-Szendzielorz Katarzyna, Esz Pleszewska Anna,

Falba Ireneusz, Felicitas Kurowska Magdalena .Icc Haka Lejba, Forecki Mariusz, Frankowska Jolanta, Frej Anna, Fuglewicz Bronisława, Fundacja 'Mimo Wszystko'

Gałecka Anna, Gałęziowska-Dutkiewicz Joanna, Gąska Robert, Głębocka Barbara, Gnauck Gerhard, Gniazdowska Magdalena, Golach Helena, Gołębiewska Małgorzata, Gorgol Aldona, Gorzkowska Grażyna, Gos Danuta Godowska, Górkowska Joanna, Grabowska Sielecka Ewa, Gradomska Anna, Grądzka Ewelina, Gruszczyńska Barbara, Grzybowska Anna.

Haertle Maja, Hanc Jolanta, Hanczez Wioletta, Hluchnik Joanna, Hołownia Szymon, Homerska Maria, Hosticzko Justyna,

Iberhan Mirosława, Iskra.

Jablonowska Nika, Jabłońska Helena, Jachimowska Magdalena, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa, Janiszewska Edyta, Jankowska Jadwiga, Janus Wiesława, Jar Malgorzata, Jarecka-Niemczycka Katarzyna, Jaślan Janina, Jęchorek Bernadetta, Jia Piętka Małgorzata, Jobs Zbigniew

Kaczmarek Paweł, Kaczor Małgorzata, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Kałach Małgorzata, Kancelaria Notarialna Ewa S Taszynska-Swierczyńska, Kancelaria Notarialna Notariusz Mar Semetycz-Trzeciak, Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Jasiński, Kaniewska Sylwia, Karbowniczek Andrew, Kasprzyk Dorota, Katana Karina, Kawa Agnieszka, Kawa Anna, Kazimierska Ewa, KaĄmierska Teresa, Keller Joanna, Kempski Ryszard, Kiela-Pałys Agnieszka, Kieliszek Anna, Kijewska Maria, Klimek Ewa, Kmicik-Lejman Maria, Kmieć Krzysztof, Kobak Grzegorz, Kochanowska Iwona, Kochanowska-Borucka Danuta, Kokolski Paweł, Konstantynowicz Violetta Krzysztof Solna, Kordys Zbigniew, Korzeniowska Beata, Kowalew Małgorzata, Kowalicki Wojciech, Kowalkowska Weronika, Koziarz Anna, Krajewska Małgorzata, Krakowska-Narożniak Joanna, Kruczkowska Iwona, Kuczyńska Swarzewska Elżbieta, Kruczyński Daniel, Krzysiek Maja, Kuciel Mariusz, Kuczyk-Drechsler Dorota, Kuczyńska Karolina, Kujawski Marek, Kulesza Robert, Kumaszewska Joanna, Kuras Anna, Kurcewicz Anna, Kurczych Luiza, KuĄmicz Krystyna, Kwiatkowska Aleksandra

Lachowska-Nowak Magdalena, Lebioda Aneta, Lebioda Ewa, Lechowicz Aneta, Lechowicz Paweł, Leśniewski Michał, Lewandowska-Grodzka Jolanta, Lichodziejewska Jita Inez I Lichodziejewski Cezary, Lubińska-Hofman Aldona, Ludwikowska Aleksandra, Luks-Instalator S.C. Jan Kot Halina Strzyszcz.

Łaba Danuta, Łebek Krzysztof I Łebek Renata, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata.

Maciejewska-Łańcucka Agnieszka, Madey Marcin, Majewski Maciej I Kruzińska Małgorzata, Malara Janusz, Malinowska Małgorzata, Mandelt Stanislawa, Manowiecka Anna, Marchewka Edward C Hrostek Marchewka Elzbieta, Marciniak-Siekierzycka Ewa, Marczyk Anna, Marekłucki Lidia, Marko Marek Maria Dembiec, Marzec Magdalena, Matuszewski Marcin I Matuszewska Monika, Maziarka Dorota, Mazur Melania Lucja, Mączewska Alina, Mędrzyccy Ewa Jerzy, Mędrzycka Ewa, Mężykowski Jerzy, Michniak Joanna, Mierzejewska Elzbieta, Mierzyński Marcin, Morys Dominik, Mroczek Andrzej I Mroczek Monika.

Nickl Anna, Nowak Magdalena, Nowak Krystyna.

Obrębski Jakub, Odoliński Piotr, Oniśko Agnieszka Agata, Oniśko Aleksy, Orłowska Sylwia

Paina Bijok, Paina Sheybal-Rostek, Jarosław Pajko, Paszkowska Izabela, Paszkowski Bogdan, Pawlik Justyna, Pawlowski Marek, Pawłowska Kinga, Piatkowska Kasia, Piłka Mirosława, Piotrowski Tadeusz, Plapis Janusz, Plotkowiak Magdalena, Pokojska Joanna, Półtorak Magdalena, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Proć Sylwia, Prokop Ewa, Prokopczuk Danuta, Przyborowska Marta, Puchalski Tomasz I Puchalska Anna

Rabinowitz Anna, Rademacher Maria, Radola Malgorzata, Rafalska-Wójcik Ewa, Rajpert- Kuznicka Joanna, Rapacz Katarzyna, Rasz Marek, Rasztemborska Ewa, Rochowiak Joanna, Rogalska Małgorzata, Roguska Barbara, Romańska Anna, Rożniecka Ewa, Rutkowska Iwona

Sadowska Alicja, Sadowska Justyna, Samlik-Bladstrom Wanda, Sikora Aleksandra, Skup Jolanta, Sławińska Izabela, Sławińska-Sławęcka Anna, Smela Aldona, Smetana Jerzy Roman, Sobolewski Tadeusz, Soszyńska Teresa, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 30 Klasa VIk, Strzałkowska Alicja, Strzelczyk Lidia, Supińska Ursza, Surek-Dyba Barbara, Suszek Przemysław I Suszek Edyta, Suwińska Agnieszka, Swatowska Katarzyna, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szajkowska Ilona, Szczepaniak Wioletta, Szczypek-Blink Elżbieta, Szechińska Izabela, Szłapka Joanna, Szopowska Ewa, Szwonka Ursza,

|widerska Renata,

Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tarkowska Irena, Ticki-Sypołowski Robert, Tkaczewska Mariola, Tobolik Katarzyna, Tomczok Sabina, Trojanowska Agata, Trześniewska Ewa

Wachowiec Katarzyna, Walczak Arleta, Walczak Roman, Walisiewicz-Niedbalski Marcin, Walkowiak Monika, Wasilewska Halina, Wasilewska Patrycja, Waszkiewicz Kamila, Wiatr Lucyna, Wiernicka Zofia, Wilczak Jagienka, Winiarska Ludmiła, Winiarski Jacek, Witkowska Grażyna, Wladowski Wladyslaw, Wojciechowska Weronika, Wołk-Jezierska Witomiła, Wozniak Agata, Wójcikiewicz Eliza, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wrońska Sylwia, Wróbel Katarzyna, Wrycza Karolina, Wychowałek Zdzisław, Wydział Miasta Urząd Miasta Olsztyn,

Zal Paweł, Zaliwska Aleksandra, Zaremba Wojciech, Zawada Radosław Michał, Zgoła Anna Recruitment Company Sj., Zielenkiewicz Anna, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar Stanisław, Złotkowska Hanna, Zwolińska Barbara, Zydorowicz Wojciech, Zygmunt Ewa

Żak-Falkowska Anna, Żebrowska Anna, Życińska Maria

CZERWIEC 2007:

Antosz Magdalena

Bandosz Agata, Bartis Anna, Bartłomiejczuk Barbara, Bednarska Iwona, Berezowski Bogumił, Bilewska Iwona, Blandyna Glinka, Boć Wisława, Borkowski Andrzej, Borowska Katarzyna, Borowska Sylwia, Breymayer Alicja, Brodzka-Demianiuk K., Budny Ewa, Burak Dorota i Władysław

Cezanne-G Carme N-Isabell, Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chróścicka Justyna, Cichoń Maja, Cieślak Piotr, Czaplicka Iwona, Czaplicki Michał, Czerwińska Patrycja, Czerwińska Patrycja

Dembiński Michał, Derlatka Ewa, Dębska Magdalena, Dobroś Magdalena, Dyżewski Michał, Dziecielewska Malgorzata, Dzwonkowska Danuta

Falba Ireneusz, Felicitas Kurowska Magdalena .Icc, Freich Małgorzata

Gąska Robert, Geradts Stefan, Gniazdowska Magdalena, Grabowska Ewa, Grafka Małgorzata, Grzeszek Ewa

Hołownia Szymon, Homerska Maria, Hoppel Paina

Iberhan Mirosława, Iberhan Mirosława

Jakubczak Dagmara, Janczewska Agnieszka, Janicka Ewa, Joanna Grochowiak,

Kaczmarek Paweł, Kancelaria Adwokacka Adam Jaroszyński, Kaniewska Sylwia, KaĄmierska Teresa, Kesza Robert, Kiela Agnieszka, Kieliszek Anna, Kmicik-Lejman Maria

Knapczyk Lucyna, Kochanowska-Borucka Danuta, Kochanowska-Borucka Danuta. Kornowski Maciej, Kotlicki Rafał, Kowalkowska Weronika, Krakowska-Narożniak Joanna, Kumaszewska Joanna

Laskowicz Joanna, Laskowska Anna, Lebioda Ewa, Lechowicz Paweł, Leszczyńska Olga, Lichodziejewska Jita Inez, Lichodziejewski Cezary, Łączny Łukasz, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata, Maciejewska-Łańcucka Agnieszka, Madey Marcin, Maj Paweł, Matejak Mieczysław, Matuszewska Monika i Marcin, Mężykowski Jerzy, Michniak Joanna, Mikołajczyk Hubert, Mroczek Monika i Andrzej

Paszkowska Izabela, Paszkowski Bogdan, Pietera Olga, Piłka Mirosława, Piotrowski Tadeusz, Poths Włodzimierz, Przyborowska Marta, Puchalska Anna, Puchalski Tomasz

Rabinowitz Anna, Radecka-Glazer Romana, Rafalski-Wójcik Ireneusz, Rajpert- Kuznicka Joanna, Romanowicz Anna, Rost Grażyna

Równicka Magdalena

Samorzad Szkolny Sp 80, Saskowska Ludomira, Sędzimir Maria, Smetana Jerzy, Staszak Sylwester, Strzałkowska Alicja, Swatowska-Rosoła Katarzyna, Syrek Monika, Szczypek-Blink Elżbieta, Szechińska Izabela, Szkudlarek Bartosz

Tarasiewicz Paweł, Ticki-Sypołowski Robert, Trojanowska Agata, Tubisz Józef

Wachowiec Katarzyna, Walisiewicz-Niedbalski, Wasilewska Jolanta, Witkowska Grażyna, Wiza Dariusz, WoĄnica Barbara, Wójcikiewicz Eliza, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wróbel Katarzyna

Zalewski Bartłomiej, Zaliwska Aleksandra, Zgoła Anna RECRUITMENT COMPANY SJ,

Zielenkiewicz Anna, Zielińska Jolanta, Zimny Waldemar

MAJ 2007:

Abramczuk-Ekwem Iwona, Adamczyk Agata, AKTYWA BIURO RACHUNKOWE Mirosława Rąpała, Aleksa Dorota, Aleksandrowicz Jolanta, ALFA-JET CONSULTING M. Szydło, Antosz Katarzyna, Antoszewska Krystyna, Arabczyk Joanna, Arnoldt Tomasz, ATS sp. z o.o. Aleksandra Konarska i Jacek Konarski,

Baczyńska Agnieszka, Baczyński Piotr, Bakowska Katarzyna, Bałuk Kinga, Bańko Karolina, Baran Janina, Baranowska Joanna, Baranowski Zbigniew, Barańczyk Karina, Barski Tomasz, Bartis Anna, Bartłomiejczuk Barbara, Bartoszewicz Barbara, Basaj Małgorzata, Basek Anna, Batóg Elżbieta, Baturo Wojciech, Bednarczyk Dorota, Bednarczynkowie Lech i Bogumiła, Bednarska Iwona, BEEL SOLUTIONS Bartłomiej Krzysztof, Bełdycka Romana, Berdzik Magdalena, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bernadkiewicz Marta, Bernasiak Anna i Andrzej, Białoń Andrzej, Białoń Paweł, Bidzińska Jolanta, Bielicka Jolanta, Bień Elżbieta, Biłozor-Salwa Małgorzata, BIURO KSIĘGOWE Anna Kołakowska, Błaszczak Katarzyna, Błaszkiewicz Marta, Błęcka Beata, Błońska Barbara, Bobrowicz Zuzanna, Bochiński Adam, Bogdański Jacek, Boguszewski Paweł, Bojara Krystyna, Borawska Anna, Borkowscy Bolesław i Ewa, Borkowski Andrzej, Borowiak Maciej, Borowska Sylwia, Borysewicz Magdalena, Borysiak Joanna, Borzym Beata, Bożek Maciej, Brennek Paweł, Bresińska Renata, Brodzka-Demianiuk K., Broś Iwona, Brzozowski Andrzej, Buchalska Magdalena, Buczek Zygmunt, Budzich Krzysztof, Bukowska Barbara, Bulińska-Szmigielska Agata, Burak Władysław i Dorota, Burkacka Aleksandra, Burkacka Katarzyna, Burkiewicz Ewelina, Bystrianin Michał, Bystrianin Piotr,

Cała Jadwiga i Marek, Cała Michał, Cała Monika, Centkowska Kamila, Charewicz Barbara, Chojecka Katarzyna, Chrobak Krzysztof, Chróst-Szyszko Magdalena, Chyll Karolina, Cicha Elżbieta, Cichowicz Ewa, Ciepliński Łukasz, Ciesielski Mirosław i Bartoszka Ewa, Ciesielski Paweł, Cieślak Małgorzata, Ciszek Michał, Cobel Mirosław, CONSULTING Małgorzata Zawadzka, Cygnarowski Mateusz, Cymbalista Tadeusz, Czacka Joanna, Czajka Grażyna, Czaplicka Iwona, Czaplicki Michał, Czarnomska Zdzisława, Czekaj Danuta, Czepułkowski Juliusz i Maria, Czerska Joanna, Czwarnóg Remigiusz,

Daniela Rzucidło Klaudia, Daniłowicz Mariola, Dawidowska Idalia, Dawidziuk Tadeusz, Dąbrowska Izabela, Dąbrowska Jadwiga, Derlatka Ewa, DIGI-TECH F.H.U. Małgorzata Laudon, Dłużewski Mariusz, Dolecka Alicja, Domagała Aneta, Domaniewski Jan, Domańska Karolina, Domaszewska Karolina, Domińczak Paula, Domitrz Natalia, Dorf Ryszard, Drela Luiza, Drozdowicz-Chróścicka Barbara, Drozdowicz-Gawron Beata i Gawron Dominika, Drzazga Zofia, Duch-Krzystoszek Danuta i Krzystoszek Bogdan, Duda Bożena, Duda Urszula, Dutlinger Joanna, Dyżewski Michał, Dzierzgwa Joanna, Dziewińska Grażyna, Dzięcielewska Małgorzata,

Eilstein Helena, Engel Grażyna i Marek, EXPERT - GRUPA FINANSOWA,

Fabierkiewicz Andrzej, Falba Ireneusz, Faryna Katarzyna, FELICITAS Kurowska Magdalena, Fic Agnieszka, Fiołek Jolanta, Firkowski Roman, Fitchett Monika, Flisek Agnieszka, Fliśnik Marek, Fogiel Anna, Fok Dariusz, Folek Krzysztof, Fopp Paulina, Franek Józef, Frasunkiewicz Jan, Fugat Wojciech,

Gajdzik Maciej, Gala Adm, Galara Jolanta i Olaf, Gańszczyk Katarzyna, Garwol Wojciech, Gayer Dominika, Gazdzicka Elżbieta, Gąska Robert, Giers Renata, Gil Jadwiga, Glanowski Wojciech, Glenc Marek, Glinka Blandyna, Głąbicka Helena, Głowacka Joanna, Gniazdowska Magdalena, Gnutek Dariusz, Gogół Agata, Gogół Jan i Bożena, Gołębiewska Małgorzata, Gołyska Katarzyna, Gorczyca-Wiśniewska Ewa, Gosk Bozena, Gosk Monika i Paweł, Gott Krystyna, Góralska Mariola, Górczyńska-Cywińska Joanna, Górniak Tadeusz, Grabarczyk-Sito Beata, Grabkowscy Michał i Katarzyna, Grabowska Ewa, Grabowska Grażyna, Grabowska Krzysztofa, Grabowski Tadeusz, Graduszyńska Adrianna, Grafka Małgorzata, Grala Bartosz, Grażyna Lech, Grinkowska Kamila, Gronowska Agnieszka, Gronowski Mirosław, Groszkowska Monika, Grotkowscy Joanna i Robert, GRUPA FINANSOWA EXPERT, Gruszczyńska Agnieszka, Gruszczyński Michał, Grzechnik Katarzyna, Grzegorzewska Karolina, Grzelak Agata, Grzeszczuk Rafał, Grzęda Krzysztof, Grzyb Helena, Grzyb Jerzy, Grzybowska Barbara, Grzywaczewska Krystyna, GUM PLAN Joachim Guminski, Gutowski Dominik, Guzek Julia, Guzowscy Michał i Barbara,

H2O2 Magdalena Grochowska, Habierski Zbigniew, Haertle Maja, Harabin Elżbieta, Hattab Zocheir i Kabacińska-Hattab Grażyna, Hołownia Szymon, Homa Andrzej, Horanin Marta, Huczko Andrzej, Huget Patrycja, Hutorowicz Marcin,

Iberhan Mirosława, Idzikowska Hanna, Ignatowicz-Mahler Ewa, Ilczyna-Latkowska Ewa,

Jabłońska Jolanta, Jabłońska Marzenna, Jagielińscy Iwona i Marcin, Jagodziński Arkady, Jaguczańska Iwona, Jagusiak Joanna, Jakubowska Jolanta, Jakubowski Marek, Jakubowski Tomasz, Janczewska Agnieszka, Janczewski Tomasz, Janiak Dagmara, Janicka Ewa, Janiszewski Rafał, Janiszewski Wojciech, Jankowska Ewa, Jankowska Janina, Janoska Janina, Janusz Jaworski, Jarecka-Niemczycka Katarzyna, Jarosz Karolina, Jasiński Jan, Jaworska Joanna i Karlik Wojciech, JaĄwińska Marzena, Jedynak Andrzej, Jirowec Barbara, Jobs Zbigniew, Jońska Anna, Jońska Urszula, Jurkiewicz Anna, Jurkiewicz Elżbieta, Juszkiewicz Anna,

K. Sylwia, Kacprzyk Mirosław, Kaczmarek Paweł, Kaczmarska Monika, Kaczmarska Wiesława, Kafarska Agata, Kaiper Barbara, Kajak Dorota, Kalinowska Janina, Kalinowska Krystyna, Kalinowska Marta, Kalinowski Jerzy, Kalinowski Witold i Gornicka-Kalinowska J., Kamieniak Maria, Kamiński Aleks, Kamiński Jakub, KANCELARIA RACHUNKOWA Anna Janczura, Kaniewska Sylwia, Kantecki Marcin, Kańska-Walaszkowska Agnieszka, Kaptur Ewa, Karaś Danuta, Karbowniczek Andrew, Kardaszewicz Anna, Karłowicz Monika, Karmańska Urszula, Karolak Beata, Karolak Jerzy, Karpińska Teresa, Karpiuk Jerzy, Kawka Zofia, Kawula Anna, Kazimierska Ewa, KaĄmierczak Jacek i KaĄmierczak Agnieszka, KaĄmierska Teresa, Kiela-Pałys Agnieszka, Kieliszek Anna, Kiełbowska Katarzyna, Kikolski Paweł, Klekot Ewa, Klimańska Katarzyna, Klimek Agata, Kmicik-Lejman Maria, Knaś-Uberna Małgorzata, Kobielski Bolesław, Kobylińska Alicja, Kobyliński Maciej, Kocój Lidia, Kojak Artur, Kołacz Joanna, Kondys Agnieszka, Koperska Maria, Korecki Łukasz, Korpil Mariusz, Kosobucki Piotr, Koss Michał, Koston Hanna, Kotlarska Alina, Kowal Ewa, Kowalczyk Maciej, Kowalew Małgorzata, Kowalkowska Weronika, Kowalska Magdalena, Kowalski Jacek, Kowalski Zbigniew, Kozioł Agnieszka, Koziorowska Krystyna, Kozłowska Jolanta, Kozłowska Katarzyna, Kozłowski Marek, Kozłowski Paweł, KoĄlicki Grzegorz, Krajewska Dorota, Krajewski Tomasz, Krakowska-Narożniak Joanna, Krasucka Jolanta, Krawczak Katarzyna, Krawczak Robert, Krawczyk Elżbieta, Krawczyk Kataryna, Krawczyk Monika, Kreutz Marek, Królikowska Elżbieta, Krysiak Monika, Krysiak Robert, Kryszak Agata, Książek Anna, Kubicka Justyna, Kubicka-Roszczynko E. W., Kuciel Mariusz, Kucińska Aleksandra, Kuczyńska Karolina, Kud Agnieszka, Kuha Patrycja, Kuhnke Katarzyna, Kujawski Marek, Kukielska Karolina, Kukiełka Grażyna, Kulawik Mirosława, Kulesza Robert, Kuliński Maciej, Kulka Agata, Kumaszewska Joanna, Kurenda Magdalena, Kuśmierczyk Jerzy, Kwasek Radosław, Kwiecień Mariusz, Kyrcz Katarzyna,

Lachowska-Nowak Magdalena, Lalik Anna, Landsberga Piotr, Laskowska Karina, Laszkiewicz Grażyna, Lau Piotr, Lebioda Ewa, Lebuda Zbigniew, Lechowicz Paweł, Legan Joanna, Lenkowska Maja, Leonarcik Sylwia, Leszkowicz Janina, Leś Zofia, Leśniewski Michał, Lewanda Małgorzata, Lewandowska Jolanta, Lewandowska-Maciak Magdalena, Lewicki Mariusz, Lichodziejewscy Julita i Cezary, Lipińska Blanka, Lirczewska Barbara, Lirczewska Henryka, Lirczewski Dariusz, Liwanowska Elżbieta, Lokociejewski Mariusz, Lorek Krzysztof, Luśtyk Michał,

Łączny Łukasz, Łepkowska Jadwiga, Łojszczyk Barbara, Łopiński Radosław, Łuczyńska-Hołdys Małgorzata, Ługowska Janina, Łukowski Zbigniew, Łuszczak Alicja, Łuszczak Małgorzata, Łyjak-Dzirba Jolanta,

Maciejewska-Łańcucka Agnieszka, Macioch Paweł, Maćkowska Izabela, Madej Matylda, Madey Marcin, MADMAN Joanna i Tomasz WoĄniak, Majewska Elżbieta, Majtyka Przemysław, Makowski Robert, Makseleon Dariusz, Malec Maria, Malewska Anna, Malik Anna, Malinowska Gabriela, Malinowska Zuzanna, Malinowski Maciej, Malkowska Barbara, Malon Rafał, Małecki Marcin, Małecki Tadeusz, Mamak Barbara, Mania Danuta, Mańka Piotr, Marchewka Edward i Chrostek-Marchewka Elżbieta, Marciniak Artur, Marciniak-Siekierzycka Ewa, MARKO Marek i Maria Dembiec, Markuszewski Maciej, Maronka Edward, Marszałek-Florkiewicz Anna, Martelińska Barbara, Marteliński Maciej, Maruszak Aleksandra, Marynowska Ewa, Marzec Magdalena, Matejak Mieczysław, Matoszko Joanna, Matuszczyk Wiesław, Matuszewscy Marcin i Monika, Mendakiewicz Artur, Mężykowski Jerzy, Michalska Anna, Michalska Jowita, Michalska Urszula, Michejda Andrzej, Mieczkowska Maria, Mielczarek Ewa, Mielczyńska Alicja, Mieszkiełło Renata, Mikołowicz Artur, Milena Szyc, Milewski Piotr, Miller Zofia, Miłowscy Rafał i Jadwiga, Miłow-Skowron Helena, Mioduszewska Ewa, Misiec Andrzej, Misiec Anna, Misiec Małgorzata, Miszczak Ewa, Moćko Agnieszka, Mokańska Ludmiła, Monarcha Agnieszka, Montwiłł Melania, Moraszczyk Michał, Morow-Figura Antonina, Mos Iwona, Moskalik Monika i Zbigniew, Mroczek Andrzej i Monika, Mroczkowski Michał, Mrozek Marta, Mrozowska Wanda, Myśliwiec B. G.,

Nadziec Sebastian, Nagiel Zdzisława, Napiórkowski Jacek, Nawara Magdalena, Nawrocka Katarzyna, Nickl Anna, Niepiekło Bogusława, Niesłuchowska Dorota, Nikolski Lech i Mironiuk-Nikolska Alicja, Nikorowicz Joanna, Nowaczyński Robert, Nowicki Wojciech, Nozderka Maciej,

Odoliński Piotr, Okulska Magdalena, Olak Andrzej, Olak Katarzyna, Oleksiak Katarzyna, Olichwier Krystyna, Omilanowska Anna, OMNIMEDIA CONSULTING, Oraczewska Dorota, Orłowska Maria, Orłowska Sylwia, Orzechowski Paweł, Orzelska Ewa, Orzełowski Krzysztof, Ostrowscy Wanda i Izydor, Ostrowska Jadwiga, Ostrowska Monika, Ozdzyńska-Olszewska Elżbieta,

Palmowska Liliana, Pałaszewicz A., Pałka Adam i Jolanta, Papir Zdzisław, Paradowska Izabela, Parys Ewa i Paweł, Paszkowska Izabela, Paszkowska Marzenna, Paszkowski Bogdan, Pauk Joanna, Pawlik Justyna, Pawlik Krzysztof, Pawlik Piotr, Pawlikowska Renata, Pawlina Łukasz, Pągowski Łukasz, Petryka Agnieszka, Piątek Krzystzof, Piątek Wiesława i Jarosław, Piątkowski Paweł, Piątkowski Robert, Piczonka-|wiątek Izabela, Piec Robert, PIECHOTA STUDIO, Pieczka Lesława, Pieniak Urszula, Pieton Joanna, Pietruska ps.Homerska Maria, Pietrzak Barbara, Pietrzak Maria, Pikulska Ewa, Piłat Jacek, Piłka Mirosława, Piłkowska Wanda, Pindor Teresa, Piotrowski Szymon, Piotrowski Tadeusz, Pisarska Henryka, Piskórz Maciej, Pitruszka Małgorzata, PKO BP SA Poznań, Płatek, Płocniczak-Piotrowska Maria, Płucińska Mariola, Płys Mirosław i Bogusława, Pniak Dominika, Podlaska Izabela, Podsiadły Sebastian, Polaczek Krystyna, Polarczyk Daria, POLCAS, Polgrabska Ewelina, Polita Lidia, Polokova Joanna, Pontek Justyna, Pontek Paweł, Postupolski Jacek, PO|REDNICTWO FINANSOWE Andrzej Cyrankowski, Potępa Aleksandra, PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA Gorzelski Bernard, Prandzioch Karolina, Prochenka-Kuziemska Katarzyna, Proć Sylwia, Prokop Mariusz, PROSSPOL sp. z o.o, PROSSPOL sp. z o.o., Przyborowska Marta, Przytulski Andrzej, Puchalscy Tomasz i Anna, Pustuła H., Pyrzanowska Genowefa,

Rabinowitz Anna, Raczyńska-Bociąga Paulina, Raczyński Witold, Radzikowski Kamil, Radziszewska Ilona i Radziszewski Hubert, Rafalscy Dominika i Maciej, Rafalska-Wójcik Ewa, Rajewska Katarzyna, Rajewska Magdalena, Rajkowska Anna, Rajpert-Kuznicka Joanna, Ratajski Krzysztof, Ratkiewicz Małgorzata, RECRUITMENT COMPANY SJ Anna Zgoła, Reczek Anna, RED HOUSE Agnieszka Denisiuk-Geneja, Rekus Ewa, Repelewski Marek, Rochowiak Joanna, Rogulska Anna, Rogulska Elżbieta, Rogulska Jadwiga, Rogulska-Wenham Anna, Rojek Paweł, Rojek Ryszard, Rokita Jerzy i Joanna, Rokosz Krzysztof, Roman Maria, Romanowska Małgorzata, Romańska Elżbieta, Rostkowska Monika, Roszczynko Maria, Rozbicka Kamila, Rudzka Magdalena, Rutkiewicz Jacek, Rutokret Elżbieta, Rybak Maria, Rybińska Teresa, Rydzewska Anna, Rymaszewska Grażyna, Rytel Marta, Rzążewski Maciej, Rzeszutkowski Marcin,

Saar Katarzyna, Sadowska Dorota, Sadowska Ewa, Sakowska Magdalena, Salwin Natalia, Samociuk Barbara, Sanicka Barbara, Sazda M., Schmidke Katarzyna, Sekuła Anna, SEMI KONCEPT Ewa Stalka, Serafina Kidawa, Serafińska Renata, Seredyńska Marta, Serwejuk Beata, Serwińska Elżbieta, Serzysko Cezary, Sędek Sylwia, Sibrecht-Ośka Ewa, Sidor Sebastian, Sidoruk Wiktor, Siedlecka Anna, Sienkiewicz-Rudecka A., Sikora Aleksandra, Sikorska Ewa, Sikorska Hanna, Skibiński Bogdan, Skłodowski Tomasz, Skolik Maksymilian, Skorska Natalia, Skorski Krzysztof, Skwarło Jakub, Slawińska Izabella, Sławiński Andrzej, Słoma Marcin, Słotala Dorota i Leszek, Smardzyńska Maria, Smetana Jerzy, Smogór Jerzy, Sobolewscy T. i A., Sobstel Małgorzata, Sochacki Przemysław, Sokal Maciej, Sokołowscy Mariola i Andrzej, Sokołowska Ewa, Sołkiewicz Ryszard, Sołtysiak Paweł, SOWA, Spinkiewicz Małgorzata, Stajkowski Sebastian, Stanaszek Aleksandra, Starek Anna, Stasiaczek Katarzyna, Staszak Sylwester, Staśkiel Halina, Stąpor Wiesława, Steczniak Rafal, Stelmaszczyk Monika, Stembrowia Kazimierz, Stępien Maria, Stępnik Magdalena, Stępowska Maja, Stodolna Joanna, Strupczewska Sylwia, Strzałkowska Alicja, Strzelczyk Małgorzata, Stybel Joanna, Styczek Danuta i Lech, Suchanowska Jadwiga, Supeł Grzegorz, Swatowska Katarzyna, Sydor Anna, Sypniewska-Kubiak Emila, Syrek Monika, Szałajski Janusz i Ewa, Szczucka-Matałowska Katarzyna, Szechińska Izabela, Szedel Andrzej, Szklarska Dorota, Szklarska Ewa, Szlygo Grażyna, Szopowska Ewa, Szpojanowska Anna, Szulc Grzegorz, Szwast Rozalia, Szyluk-Lipińska Paulina, Szymańska Katarzyna, Szymańska Zofia, Szymański Paweł, Szymański Piotr, Szymczak Witold, Szymula Agnieszka,

|lesicka Bożena, |limak Katarzyna, |losecka Agnieszka, |nieżek Paulina, |wiątek Małgorzata i Bogdan, |widerski Jerzy, |wistak Mirosława,

Talar Magdalena, Tarasiewicz Paweł, Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tarnowska Ewa, Tauber-Ziółkowska Maria, Teisseyre-Sierpińska Małgorzata, Tkaczyk Anna, Tomaszewska Anna, Tomiec Anika, Trojanowska Agata, Trzeciak Sylwester, Trzepałko Paweł, Trznadel Jacek, Tulicki-Sypołowski Robert, Turek Halina, Turkowski Zacheusz,

Uchan Ewa, Uchowicz Bartłomiej, Ulejczyk Dariusz, Umińska Bogumiła, Uściłowski Piotr,

Wachowiec Katarzyna, Wacławek Małgorzata, Wadecka Agata, Walczak Andrzej, Walendziak Ewa, Walisiewicz-Niedbalski Marcin, Warakomska Anna, Warszawska Anna, Wartak Bożena, Wasilewscy Monika i Paweł, Wasilewska Ewa, Waszkinel Dariusz, Wawak Ilona, Wawer Krystyna, Wesołowski Marek, Węgrodzka Jadwiga, Wiatr Hanna, Wiatr Mikołaj, Wiatr Olga, Wiatr Sławomir, Wieczorek Kinga, Wiejska Aleksandra, Wielgosz Marcin, Wierzbicka Agnieszka, Wierzbicka Renata, Wierzbicka-Uchowicz Maria, Więcław Andrzej, Wiktorowicz-Jakubiak Iwona, Wincenciuk Stanisław, Winnicka Patrycja i Winnicki Piotr, Wiśniewski Ireneusz, Wiśniewski Mariusz, Wiśniewski Michał, Witkowska Grażyna, Witkowski Maciej, Witowski Andrzej, Włodarczyk Halina, Włodarska Jolanta, Włodek-Biernat Ludwika, Wojciechowska Beata, Wojtcza Bożenna, Wojtczak Elżbieta, Wojtczak Mieczysław, WoĄniak Aleksander, WoĄniak Marta, WoĄniak Teresa, WoĄniak-Ciciszwili Zofia, WoĄniczka Elżbieta, WoĄniczka Hanna, WoĄniewska Alina, WoĄniewska-Melnik Anna, Wójcik Adam, Wójcik Andrzej, Wójcik Dorota, Wójtowicz Wiesław, Wójtowicz-Szczurek Aneta, Wróbel Katarzyna, Wróblewska-Korsak Irena, Wus Mariusz, Wuttke Agnieszka i Stanisław, Wysmułek Ilona, Wysocka Joanna, Wyżnikiewicz Agnieszka,

Young James,

Zadrożna Małgorzata, Zadurska Marta, Zając Agnieszka, Zaleska Maja, Zalewska Anna, Zalewska Joanna, Zaliwska Aleksandra, Zamiecka Jana, Zamięcka Jana, Zaorska-Sikora A., Zawadka Maria, Zawadzka Agnieszka, Zawadzki Jacek, Zdrodowska Alicja, Zembrzuska-Piekarek Elżbieta, Zielińska Dorota, Zielińska Jolanta, Zielińska Katarzyna, Ziemińska Agnieszka, Zimny Stanisław, Zmuda Helena, ZSS Nr 70 w Warszawie kl. Vb, Zwolińska-Składanowska Agnieszka, Zygmunt Katarzyna,

Żak-Falkowska Anna, Żarnecka-Bareja Bogusława, Żuk Krystyna, Żuk Piotr, ŻYRAFKA Kisielska Anna,

KWIECIEŃ 2007:

ABAKUS BIURO RACHUNKOWE Marlena Bartoszewicz, ABEHA Agata Bielecka-Haglauer, Abłamowicz Elżbieta, Abramczuk-Ekwem Iwona, ACCENTORE sp. z o.o. Jeremi Konopka, Adach Michał, Adamczyk Agata, Adamczyk Izabela, Adamczyk Krzysztof, Adamczyk Wojciech, Adamiak Dorota, Adamowska Anna, Adamska Małgorzata, Adamska Martyna, Adamski Andrzej i Adamska Małgorzata, Adamski Dominik, Adamski Kamil, Adamski Piotr, Adasiak Stanisław, Adaszak Grażyna, AD-REM BIURO RACHUNKOWE Samborek Urszula, Afisz Agencja Reklamowa Marcin Perzyna, Agaciak Mateusz, AGAMIX TEAM Mitrowska Agata, AGD SERWIS Komorek Marek, AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA CHEMICZNEGO Milczarek Andrzej, Ajnenkiel Małgorzata, Akerman Per, ALFA CREDIT Olszewski Jarosław, Alinowski Artur, Amanowicz Anna, Ambroziak-Palacz Alicja, Amelia Elżbieta, Anachorska Felicja, Ananicz Aneta, Ananicz Mateusz, Anderson Maciej, Andrejuk Sławomir, Andrzejak Magda, Andrzejewska-Lenarcik Barbara, Andrzejewski Maciej, Aneszko Paweł, Angerman Barbara, Anna Sławińska, Annusewicz Jan, Anselm Wiktor, Antczak Magdalena, Antczak Mariusz, Antkiewicz Barbara, Antkiewicz Jerzy, Antkowiak Roman, Antonowicz Agnieszka, Antosiewicz Maciej, Antosik Danuta, Anuszkiewicz Monika, Apiecionek Arkadiusz, Appenheimer Swietłana, APTEKA mgr Anna Rogoń, APTEKA PRYWATNA LIBRA, Arendarscy Krystyna i Stanislaw, Arkadiusz Zieliński, Artymiuk Tomasz, ASPECT Joanna Baczewska, Augustowska Magdalena, Augustyniak Agnieszka, Augustyniak Irena i Franciszek, Ayed Monika i Jamal,

Bach Jacek, Bacia Marta, Baczyński Jerzy, Badowska Anna, Badowska Barbara, Badowska Dorota, Badowska Irena, Badowska Monika, Bahr Danuta, Bajer Anna, Bajska Magdalena, Bak Anna, Bak Tadeusz i Barbara, Balcerzak Ewa, Balicka Marta, Baliński Daniel, Balkiewicz Edyta, Bałaban Maria, Bałaklejewska Anna, Bałdowska Małgorzata, Bałdys-Schielke Anna, Banarska Halina, Banasiak Karolina, Banasiak Wiesława, Banasik-Sołgała Katarzyna, Banasińscy Halina i Edmund, Banaszek Ewa i Marian, Bandera Mariola, Bandolet Małgorzata, Bandosz Agata, Baniukiewicz Piotr, BANK SPÓŁDZIELCZY w Kazimierzu Dolnym, Bankowska Elżbieta, Baranowska Elżbieta, Baranowski Przemysław, Baranowski Tomasz, Barańscy Hanna i Włodzimierz, Barańska Agnieszka, Barbacki Jacek, Barcik Maria, Barcz Helena, Barczewscy Wiesław, Barczewska-Bukowska Grażyna, Barczyńska Katarzyna, Barczyński Ryszard, Bardadin Ilona, Bardega Ryszard, Bardzińska Magdalena, Bareza Emilia, Bargieł Dominik, Baron Marek, Barski Tomasz, Bartel Dorota, Bartis Anna, Bartkiewicz Paweł, Bartłomiejczłk Barbara, Bartłomiejczuk Barbara, Bartniczuk Anna, Bartnik Maria, Bartosiewicz-Piskorska Ewa, Bartosik Bogusława, Bartosz Przemysław, Bartoszewicz Anna, Bartoszewicz Bolesław, Bartoś Krystyna, Bartz Emilia, Baryła Halina i Krzysztof, Barys Bożena, Barysz Bożenna, Basaj Małgorzata, Basek Anna, Baszyński Sebastian, Baś Kamila, Bator-Łukasiewicz, Bayer Michał, Bażowska Lucyna, Bączkowski Zbigniew, Bączyk Anna, Bątruk Małgorzata, Bebel Anna i Tomasz, Beck Irena, Bednarek Adam, Bednarek Rafał, Bednarska Iwona, Belniak Maria, Bem Maciej, Benbenek Agnieszka, Berek Iwona, Berkan Agnieszka, Berkieta Kamila, Bernadkiewicz Marta, Bernaś-Ude Jadwiga, BERTOR FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWA, Bertrand Jan, Berus Bogdan, Berwertz-Wykrzykowska Maja, Beszczyńska Anna, Będziejewska-Michalska Magdalena, Bęza Magdalena, Bgolanowska Małgorzata, Białas Tadeusz, Białkowski Krzysztof, Białobrzeski Zbigniew, Białoszewscy Dariusz i Jolanta, Białoszewska Agata, Białowolska Agnieszka, Białowolska Anna, Bianketti Jolanta, Biardzka Magdalena, Biczyk Grzegorz, Bieda Adam, Bieganowski Leszek, Bielakowska Anna i Bielakowski Adam, Bielan Maria, Bielawa Zenon, Bielawska Katarzyna, Bielawska Magdalena, Bielecka Agata, Bielecka Aleksandra, Bielecka Dorota, Bielecka Joanna, Bielecka Jolanta, Bielecka Olga, Bielecki Waldemar, Bielewicz Barbara i Grzegorz, Bielicka Jolanta, Bielicka Magdalena, Bielicki Wojciech, Bielińska Grażyna, Bieniak Dominik, Bienias Anna, Bieniek Tomasz, Bieńkowski Adam, Biernacka Anna, Biernat Justyna, Bigoszewski Michał, Bijak Katarzyna, Bilewska Iwona, Bilewska Małgorzata, Bilińska Magdalena, Bilińska Małgorzata, Bil-Modranka Małgorzata, Bilski Łukasz, Biłobran Michał, Binienda Teresa, Bis Teresa, BIURO DORADZTWA EKONOMICZNEGO Katowice, BIURO RACHUNKOWE SANDI Karolina Traczewska-Łajca, BLACKBERYL, BlaĄniak Elżbieta, Bloch Justyna, Blusiewicz Karolina, Błachnio Grażyna, Błachowicz Bogusława, Błaszczyk Andrzej, Błazucki Wojciech, Błażałek Ewa, Błażej Łyjak, Błażejewski Tomasz, Błażejewski Błażej, Błażejowski Marek, Błażewska-Lasota Ewa, Błądek Monika, Błądek Joanna, Błęcka Beata, Błocki Jacek, Błońska Dagmara, Błońska Katarzyna, Bober Anna, Boberski Wojciech, Bobrowska Zofia, Bochnacka-Smoliga Bożena i Smoliga Cezary, Bodalska Halina, Bogacki Franciszek, Bogacz Jan, Bogalecka Maja, Bogucka Ewa, Bogucka Teresa, Bogucki Marcin, Bogucki Marek, Bogucki Mirosław, Bogusławski Jarosław, Bogusz Marcin, Boguszewski Adolf, Bohun Ewa, Bojanowska Agnieszka, Bojanowski Rafał, Bojarska Anna, Bojarska Maria, Bok-Kujar Jolanta, Bolejko Hanna, Bołdak Mariola, Bonik Anna, Borek Krystyna, Borkowska Anita, Borkowski Andrzej, Borkowski Cezary, Borochowska Izabela, Boroda Krzysztof, Borowicz-Wołczek Teresa, Borowiec Marcin, Borowik Elżbieta, Borowik Maria i Jacek, Borowska Anita, Borowska Sylwia, Borowski Jacek, Borowy Ania i Zbigniew, Bors Klaudia, Bortniak Barbara, Boruc Anna, Boruc Róża, Borusiński Marek, Borycki Tomasz, Borys Zarzycki, Borysewicz Anna, Boryszewska Urszula, Borzęccy Henryka i Marek, Bosowski Marian, BO| Oddział w Łodzi, Boś Paweł, Bożena Banasiak, Bożentowicz Lech, Bożyczko Bożena, Bralczyk Kamila, Brandebura Wojciech, Brandt Barbara, Brańka Roman, Bratkiewicz Jarosław, Bratnikow Anna, Braun Ewa, Braun Kazimierz, Braunstein Maria, Bretsznajder Lidia, Brewczyńska Bożena, Broda Iwona, Broda Marek, Brodowska Krystyna, Brodzik Aneta, Brodzka-Demianiuk K., Brokman-Kowalska Maria, Broma Barbara, Bronowska Aleksandra, Bronowska Aneta, Brus Jerzy, Brus Marianna, Bruszewski Dariusz, Bryja Krzysztof, Brykczyński Piotr, Brzeska Ewa, Brzeska-Jasiuk Marzena, Brzezicka-Rotkiewicz Aneta, Brzezinska Teresa, Brzozowska Beata, Brzozowska U., Brzozowski Andrzej, Brzozowski Marcin, Brzozowski Michał, BS CZ-DZ, BS ŁUKÓW, Bucińska Maria, Bucki Rajmund, Buczak Jolanta, Buczkowska Maria, Buczkowska Natalia, Buczkowska Regina, Buczyńska Agnieszka, Buczyński Karol, BUDOWNICTWO SYSTEMY "YDY" Paweł Owczarczyk, Buduj Emil, Budzikowski Przemysław, Budzik-Sowińska Dagmara, Budziszewska Anna, Budziszewski Krzysztof, Budzyn Jolanta, Budzyńska Elżbieta, Bugajak Katarzyna, Bugajski Krzysztof, Bugdalska Mariola, Bukowicki Jarosław, Bukowska Ewa, Bukowski Jacek, Bulasiński Michał, Bulińska Maria, Bulińska-Szmigielska Agata, Bułkszas Bartłomiej, Bunzel Anna i Andrzej, Burak Agnieszka, Burchardt Beata, Burchardt Bożena, Burda Andrzej, Burda Anna, Burda Halina, Burda Piotr, Burkiewicz Ewelina, Burleigh Richard, Burlińska Agnieszka, Bury Mikołaj, Buryk Jarosław, Butryn Barbara, Buzek Agata, Byszewski Przemysław, Bytniewska-Rybarczyk Barbar,

Caba Katarzyna, Caba Magdalena, Cabaj Izabela, Cabajewscy Hubert i Ewa, CACTUS POLIGRAFIA Anna Marks, Calik Janusz, CALL CENTER POLAND SA, Cecotka Agnieszka i Piotr, Cecotka Piotr, Cedzyńska Julita, Cegielska Anna, Cegieła Anna, Celinska Ewa, Celińska Halina, Celińska Magdalena, Ceran Leszek, Cereniewicz Andrzej, Cęckiewicz Witold, Chabiera Aleksandra, Chabros Milena, Chachulska Monika, Chaczyńska Małgorzata, Chada Marcin, Chechłacz Konrad, Chełstowska Aniela, Chełstowski Daniel, Chimiak Galia, Chlebińska Iwona, Chlewska Justyna, Chludzińska Ewa, Chłopek Ewa, Chmarra Grażyna, Chmielarz-Pindral Sylwia, Chmielewska Bogna, Chmielewska Krystyna, Chmielowiec Anna, Chodecka Renata, Chodkowska Anita, Chodkowska Diana, Chodzińska Anna, Chojecka Katarzyna, Chojnacka Agnieszka, Chojnacki Bogumił, Chojnacki Marian, Chojnacki Tadeusz, Chojnowska Elżbieta, Chojnowska Maria, Chojnowski Marcin, Cholewa Hanna, Cholewicka Izabela, Chomicz Jerzy, Chomicz Katarzyna, Choroszko Krzysztof, Choynowski Wojciech, Chrabczyńska Urszula, Chrapczyńska Iwona, Christoph Bożena, Chrobak Krzysztof, Chromcewicz Małgorzata, Chróst-Szyszko Magdalena, Chróściel Drogosława, Chrzanowscy Janusz i Stanisława, Chrzanowska Maria, Chrzanowska Romualda, Chrzanowski Marcin, Chwaluczyk Teresa, Chwastek Renata, Chwedoruk Jacek, Chylińska Maria Katarzyna, Cichalewski Jerzy, Cichecka-Wacławek Małgorzata, Cichemska Mirosława, Cichocka Aneta, Cichoński Marcin, Cichoński Tomasz, Ciciński Dariusz, Ciechanowski Sergiusz, Ciecieląg Paweł, Ciemniewski Marcin, Cierpiał Janusz, Ciesielska Katarzyna, Ciesielska Aleksandra, Ciesielska Ewa, Ciesielska Małgorzata, Ciesielski Adam, Ciesielski Bogdan, Cieslak Beata, Cieśla Jarosław, Cieślak Grzegorz, Cieślak Jadwiga, Cieślak Monika, Cieślak Piotr, Cieślak Władysław, Cieślak-Blikowska Izabela, Cieślik Michał i Donata, Cieślińska Hanna, Cobel Mirosław, Connolly Patrick, CONSULTING ALPA, COOK-PRO Jarosław Uściński, Credo Karolina, Cubrzyńska Kamilla, Cukierska-Koc Elżbieta, CUP Radom, Cwalińska Marta, Cwartkowski Andrzej, Cybulska Elżbieta, Cybulska Ewa, Cygielska-Guttman Elżbieta, Cysarz Regina, Cytowska-Siegrist Ewa, Cywiński Arkadiusz, Czachowska-Aussenberg Agnieszka, Czaicka Monika, Czajka Anna, Czajkowska Marta, Czajkowska Anna, Czajkowska Beata, Czajkowski Jacek, Czapara Ryszard, Czapigom Justyna, Czaplicka Janina, Czaplicki Michał, Czapska Anna, Czarnecki Jarosław, Czarnecki Robert, Czarnecki Sebastian, Czarnocińska Joanna, Czarnociński Krzysztof, Czarnomski Krzysztof, Czcińska Halina, Czechowska Hanna, Czechowska-Halip Lilianna, Czech-Rogosz Joanna i Rogosz Michał, Czeczot Barbara, Czeczotko Tomasz, Czekaj Danuta, Czepczyk Jacek, Czepek Elżbieta, Czeplińska Magdalena, Czerepinska Aleksandra, Czerewacz Katarzyna, Czerny Jacek i Aleksandra, Czerny Mikołaj, Czerny-Sosińska Zofia, Czerska Barbara, Czerska Joanna, Czerwinska Barbara, Czerwinska Paulina, Czerwińska Iwona, Czerwińska Anna, Czerwińska Elżbieta, Czerwińska Monika, Czerwińska Patrycja, Czerwiński Piotr, Czerwiński Ryszard, Czołoszyńska Halina, Czop Magdalena, Czuba Krzysztof, Czubiński Jarosław, Czumer Agnieszka i Bartosz, Czuwara Stanisława, Czyrny Zbigniew, Czystowski Włodzimierz, Czyż Barbara, Czyżewicz Paulina, Czyżewska Anna, Czyżkowska Anna,

Ćmikiewicz Lesław, Ćmikiewiczowie Lesław i Elżbieta, Ćwiek Agata, Ćwierdzińska Małgorzata, Ćwiertnia Teresa i Jerzy, Ćwiklińska Joanna,

Dalman Irmina, Damaszka Przemysław, Dariusz Dajda, Dariusz Korn, Darnowska Agnieszka, Daruk Piotr, Daszkiewicz Leszek, Dawgul Ewa, Dąbek Anna, Dąbrowa Tomasz, Dąbrowska Grażyna, Dąbrowski Arkadiusz, Dąbrowski Bogusław, Dąbrowski Czesław, Dąbrowski Radosław, Dechnik Zdzisław, Decowska-Niemiec Anna, Deczewska-Marczak Hanna, Deja Bogusława, Dekarz Jerzy, DELTA Jerzy Modrzejewski, Demska Małgorzata, Deniszewska Izabela, Deptuch-Kruszyna Agata, Derelkowska Anna, Derelkowski Andrzej, Derlatka Ewa, Derlikowscy Barbara i Zbigniew, Derwinis Ewa, Derwińska Jolanta, Deska Gabriel, Dębecki Michał, Dębkowska Katarzyna, Dębkowski Adrian, Dębowska Iwona, Dębska Danuta, Dębska Magdalena, Dębska Marta, Dębski Krzysztof, Dietkow Aleksander, Dietrich Lech, Dłużniewska Krystyna, Dmowska-Wołoszyn Ilona, Dobek-Dardzińska Elżbieta, Dobkowska Anna, Dobrowolska Ewa, Dobrowolski Henryk, Dobrzański Mieczysław, Dobrzyński Bartosz, Dobrzyński Dariusz, Dodacka Olga, Dojer Anna i Norbert, Doktór Tomasz, Dolińska Monika, Doliński Arkadiusz, Dolowska Kamilla, Dołęgiewicz Grażyna, Dołgosz-Cegłowska Elżbieta, Domagało-Kulak Marzena, Domanowski Sebastian, Domański Artur, Domański Marek, Domczyk Dominika, DOMINET BANK S.A. O/LEGNICA, Dominikowska Agata, Dominikowska Paweł i Anna, Domżalscy Małgorzata i Andrzej, Dondziłło Ewa, Doroba Maciej, Dorota Burak i Władysław Burak, Dorynek Arkadiusz i Dorynek Magdalena, Doskocz Marek, Doskocz Rafał, Dośpiał Anna, Drabik-Drabicki Andrzej, Dragan-Berestecka Dominika, Dragić Andreja, Dragunowicz Maria, DREAMLAND Maciej Węgrzynek, Drewniak Małgorzata, Drewnik Jarosław, Drozdowska Eliza, Drozdowska Józefa, Drozdowski Maciej, Drożdżyk Jerzy, Dróżka Katarzyna, Drygała Maciej, Dryjska Magdalena, Dubicka Karolina, Dubiel Monika, Dubiński Grzegorz, DUBREX Bogusław Dubrowski, Duchnowska Barbara, Dudek Michał, Dudkiewicz Monika, Dudziński Rafal, Dumania Marcin, Dumańska Elena, Dumin Stefan, Durzyńska Anna, Durzyński Andrzej, Dusza Dariusz, Duszyńska Aleksandra, Duszyński Marek, Dutkiewicz Katarzyna, Dutkowska Alina, Dutkowska Katarzyna, Dwornik Dagmara, Dyakowska Eliza, Dyduszyński Andrzej, Dygała Krzysztof, Dyrda Małgorzata, Dyrda Radosław, Dyżewski Michał, Dziarmakowska Hanna, Dzieciątkowska Anna, Dziedziński Piotr, Dziekan Maria i Marek, Dziekoński Bohdan, Dziergowska Grażyna, Dziewińska Grażyna, Dziewulski Jakub, Dzięcielewska Małgorzata, Dzięciołowski Wojciech, Dzięczewska Anna, Dzikielewska Grażyna, Dzionek Katarzyna, Dziuba Adam, Dziudzi Michał, Dziurzyński Artur,

EARTIFICIUM Bartosz Chmielewski, Egierszdorff Stefania, EGO Anna Mirgos, E-INVERT, Ejsmond Karolina, Ekiert Irena, Ekiert Sławomir, ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA Kitzman Lech, Elżbieta