BIULETYN | BLOG | LINKI

Darczyńcy Fundacji - rok 2010

Rejestrujemy dotacje w brzmieniu i w czasie wynikającym z dokumentów bankowych. Przepraszamy na ewentualne zniekształcenia. Jedno nazwisko może dotyczyć wielokrotnych wpłat w okresie jakiego dotyczy lista. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących wpłat prosimy o kontakt mailowy: biuro@psianiol.org.pl

STYCZEŃ

Adamska Hanna, Anczewska Marta, Artel Anna
 
Bajaczyk Krzysztof, Balcerzak Marta Katarzyna, Bandosz Agata Tamara, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bednarski Andrzej, Belicki Hubert, Bernaczyk-Słoński Stefan, Biernacka Ewa Agnieszka, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina , Błażyńska Justyna Karolina, Bojarska Maria, Borcz-Khalifa Teresa, Borek Emilia Katarzyna, Borkowska Maria , Braniewski Maciej Jarosław, Brokman-Kowalska Maria, Brzozowski Wojciech Adam , Budejko Jacek, Budzisz Jarosław Paweł , Bugaj Katarzyna, Bajuk Wioletta Marta, Bulińska-Szmigielska Agata, Burak Agnieszka Maria, Buzarewicz Marta , Byszewska Izabela Anna
 
Cabaj Izabela, Chmiela Ewa, Chrobak Krzysztof Edward, Chruścik Patrycja Barbara, Ciesielski Bogdan , Cieślakiewicz Michal, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy , Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia,
 
Dąbrowska Magdalena , Dąbrowska Magdalena Ewa, Dąbrowski Adam Wojciech, Demianiuk Przemysław Filip, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dębska Joanna Małgorzata, Dobek Tomasz, Doniza Małgorzata, Drabowicz Renata, Dróbek Paulina, Dyląg Katarzyna, Dzianowicz Beata Agnieszka, Dzięcielewska Małgorzata, Dziurzyńska Monika Agata       
Falba Ireneusz, Feleńczak Marzena Anna, Fehler Dorota Monika, Fic Małgorzata, Figurska-Rudnicka Kalina Anna
 
Gajda Beata, Gałkowski Dominik, Gasik Justyna, Gawrych Krystyna , Gawryś Katarzyna Anna, Glinka Blandyna, Gliwiak Agnieszka Anna, Gniazdowska Magdalena , Gniewosz Katarzyna , Golba Ewa Marta , Górecka Elżbieta Maria, Górski Bemaj Paweł, Grabarczyk Jolanta Gabriela, Grabiec-Brzezińska Sylwia Danuta, Grabowski Jędrzej, Gronowska Anna, Gross Radosław Andrzej, Grzelak Agnieszka
 
Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna, Herrmann-Jankowski Piotr
Iberhan Mirosława, Izwantowska Anna Beata
 
Jabłońska Anna Elżbieta, Jacoby Marcin, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janik Arkadiusz, Jankowski Ireneusz Jan i Zielińska-Jankowska Barbara, Jarl Jolanta, Jerczyńska Anna Agnieszka, Jurkiewicz Anna
 
Kaczmarek Paweł Mirosław, Kalitan Magdalena, Karp Kinga Dorota, Kasprzak Justyna, Kazimierska Ewa, Kiełt Katarzyna, Kiepura Eliza, Elżbieta Kijanowska, Kikolski Paweł, Klimaszewska Aleksandra, Klimek Ewa Anna, Kłusek Katarzyna, Kochanowska Irena, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Kołpak-Klewszczyński Kamil Andrzej, Konieczko Katarzyna, Kończal Dorota Krystyna, Kornaszewska Magdalena, Koryzma Katarzyna, Kotarska Aneta Ewa, Kowalkowska Weronika, Kowalczyk Karolina Maria, Kowalew Małgorzata Ewa, Kowalski Jan, Krajewska Magdalena Maria, Krakowiak Kamila Karolina, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krasulak Bazyli, Kraszczyńska Aleksandra Natasza, Krawczyk Monika, Krawczyk Anna Maria, Kravchenko Iaroslava, Krupska Katarzyna, Książek Joanna Klaudyna, Książyk Janusz, Kuczyńska Karolina, Kuna Agnieszka, Kuryło Aleksandra, Kuszewska-Mrówka Marta , Kuźmicki Jacek, Kwaśniewska Dorota
 
 
Lachowicz Irena, Lasota Wojciech Jacek, Lechowicz Aneta Marzena, Leszczyńska Joanna, Lewandowska Monika, Lewicki Zbigniew, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Lison Tomasz, Liszewska Jolanta 
 
Łagodzińska Anna, Łoncka Izabela, Łukasiak Anna, Łukasik Monika Anna, Łuniewski Robert Marcin
 
Magdziak Zofia Zuzanna, Maj Paweł Sylwester, Majewska Wanda i Majewska Anna, Makowska Anna Danuta, Malik Joanna Katarzyna, Maternicka-Mordak Katarzyna, Marek Lidia, Merson Maura Ewa, Mirowska Katarzyna, Mizera Justyna, Minuta Katarzyna Beata, Moczulska Kinga, Modzelewska Hanna, Mońko Samanta, Morawska Agnieszka, Morawska Magdalena, Moskal Agnieszka, Mrowicki Łukasz
Niewiadomska Dominika
Odoliński Piotr, Okręglicka Katarzyna Małgorzata, Olasik Marta Barbara, Oleszczuk Krystyna, Oliszewski Daniel, Olszowa-Szlachta Magdalena, Osia Aleksandra, Osmolska Anna, Ostropolska Elżbieta
 
Panter Anna Maria, Parada Krystyna, Paszkie Milena Magdalena, Paszkowska Izabela Kinga, Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrek Tomasz i Pietruszewska-Pietrek Agnieszka, Pietruska Ps.Homerska Maria, Piękoś Janulis Danuta, Piłat-Strzałkowska Alicja, Piotrowski Piotr Tomasz, Podhorska Katarzyna, Poppe Patrycja, Poths Włodzimierz, Przepiórka Waldemar, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz, Pustołka Monika, Pyzowska Katarzyna Bogumiła
Rafalska-Wójcik Ewa, Rost Grażyna , Ruszkiewicz Anna, Ruszkowska Monika, Rycharska Małgorzata, Ryszkowska Patrycja
 
Sajkiewicz Elżbieta, Sarna Marek, Salwa Jacek Jarosław, Sieczyk-Wi?nios Iwona Dominika, Siwik Agnieszka, Skalik Helena, Skarżyńska Izabela, Sobkiewicz Maria, Sobolewska Magdalena, Socha Aleksandra Janina, Sroczyńska Paulina, Stalmach Daniel Sebastian, Stanaszek Aleksandra, Staszałek Anna Maria, Staszewska Małgorzata, Stefańska Barbara, Sterczewska Bożena, Suchecka Magdalena, Sychowicz-Wronka Elżbieta Maria, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szaniewska Elżbieta, Szary Elżbieta, Szczepańska Katarzyna, Szczepańska Katarzyna Danuta, Szczepański Piotr Stanisław, Szczupak Magdalena, Szczurek Monika Maria, Szeming Aneta, Szulhaniuk Beata, 
 
Ślusarska Agnieszka, Świdnicka Barbara Ewa
 
Tarnik Paweł, Tiem Kinga Katarzyna, Tokarzewska Patrycja Anna, Tomczyk Emilia, Tucholska Paulina, Tylicka-Figaj Maria
Ulik Ewa Iwona, Urbanowicz Anna
 
Wachnik Piotr Paweł, Wachowska Ewa, Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta , Wańkiewicz Aleksandra, Warnawin Oliwier Konrad, Wartak Bożena, Wasilewska Janina, Wąsowska Aldona, Wilk Monika, Wilk Władysław, Wiśniewska Karolina, Witkowska Grażyna Maria, Wlazły Sabina, Wolska Katarzyna Alicja, Wróbel Katarzyna, Wrzyszcz Stefania, Wysocka-Ługowoj Dorota
 
Veselinova Krasteva Kristina
 
Zachert-Krystyniak Ewa i Krystyniak Jarosław Leon, Zając-Mihalkov Ewa, Zawadzki Jan Andrzej, Zdanowska Danuta, Ziemianska Agata, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimny Waldemar Stanisław, Ziółkowska Urszula Teresa
 
Żak Anna , Żak Justyna, Żurakowska Joanna
 
 
Podziękowania dla:
Dotpay Ltd. 95 Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz London Uk
Enzo Estetic Ewa Pakuła,
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Firma Usługowo-Handlowa Mix , Warszawa
Gimnazjum I Liceum Im S. Batorego ,W-Wa
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz ,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne i Tłumaczeniowe , Warszawa
Kkn Business Solutions, Warszawa
Klasa Czwarta Technikum Agrobizne Su 07-300 Lubiejewo
Korn/Ferry International Sp. Z O.O., Warszawa
Sawa Cash , Warszawa
Żabka Polska Sa za Krystyna Bartoszewska
Żabka Polska Sa za Wieslawa Skorupka
 
 
Szczególne podziękowania:
Polanglo Sp. Z O.O. Warszawa

 

LUTY
 
 
Adamczyk Agata, Anczewska Marta, Arciuch Maciej Ignacy, Artel Anna
 
Bandosz Agata Tamara , Balcerzak Marta Katarzyna, Barcińska Jowita, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Baśkiewicz Wioletta Maria, Bąk Joanna, Bernaczyk-Słoński Stefan, Becan Lilianna, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Bojarska Maria, Bonowicz Leszek, Borcz-Khalifa Teresa, Borkowska Maria, Borowska Katarzyna, Brzozowski Wojciech Adam, Budejko Jacek, Bugaj Katarzyna, Bula Kamila, Bula Katarzyna, Bulińska-Szmigielska Agata, Byszewska Izabela Anna
 
Chrobak Krzysztof Edward, Ciechanowska Krystyna, Ciesielski Bogdan, Cieślak Ewa Zenona, Cieślakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia
 
Dąbrowska Magdalena Ewa, Demianiuk Przemysław Filip, Dereszowski Filip Piotr, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dink Agnieszka, Domańska Ewa, Dróbek Paulina, Dyląg Katarzyna, Dzianowicz Beata Agnieszka, Dzięcielewska Małgorzata
 
Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska 
 
Falba Ireneusz,   Feleńczak Marzena Anna, Figura Bartosz
 
Gajda Beata, Gajda Ewa Ludwika, Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Gawrońska Władysława, Gawryś Katarzyna Anna, Glinka Blandyna, Glinka-Kuczyńska Iwona Paulina, Gniazdowska Magdalena , Gniewosz Katarzyna, Gołębiewski Wojciech, Gonkowska Iwona, Górski Bemaj Paweł, Gronowska Agnieszka, Gross Radosław Andrzej
 
Hanc Jolanta Ewa, Hawryłkiewicz Agnieszka, Hernik Anna
Iberhan Mirosława
 
Jabłońska Anna Elżbieta, Jakimowicz Małgorzata, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara,  Jankowska Grażyna, Jaros Małgorzata, Jaworski Grzegorz, Jobs Zbigniew, Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna
 
Kaczmarek Paweł Mirosław, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Kamińska Anna, Kasprzak Justyna, Kazimierska Ewa, Kielak Aneta Ewa, Kiereś Weronika Karolina, Kikolski Paweł, Kiljan Anna Magdalena, Klimaszewska Aleksandra, Klimek Ewa Anna, Kłucińska Monika Maria, Kniżewska Helena, Kończal Dorota Krystyna, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Kornaszewska Magdalena, Koryzma Katarzyna, Kośmider Maria, Kowalkowska Weronika, Kozioł Anna Maria, Kozłowska Agnieszka, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kraszczyńska Aleksandra Natasza, Kravchenko Iaroslava, Kretkowska Bożenna, Kucharski Jan, Kuczyńska Karolina, Kuna Agnieszka, Kuźmicki Jacek, 
 
 
Lachowicz Alicja , Lachowicz Irena, Lasota Wojciech Jacek, Lewicki Zbigniew, Lichocka Barbara, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Liszewska Jolanta, Loba Katarzyna 
 
Łuczak Małgorzata
 
Maj Paweł Sylwester, Majak Agata Agnieszka, Mankiewicz Barbara, Matuszczak Joanna Patrycja, Marczak Bartłomiej, Marek Lidia, Michalska Joanna, Miekus Agnieszka, Minuta Katarzyna Beata, Mirowska Katarzyna, Morawska Agnieszka, Morawska Magdalena, Mrowicki Łukasz , Mzajc Aneta
Nickl Anna, Nowak Edward, Nowicka Karina   
Odoliński Piotr, Opęchowska Małgorzata , Ossowicka Beata, Ossowska Zuzanna Katarzyna
 
Paszkowska Izabela Kinga, Pianko Monika, Pieczyńska Monika, Pielachowski Wojciech, Pietrasiak Anna i Pietrasiak Jerzy, Pietruska Ps.Homerska Maria, Piłat-Strzałkowska Alicja, Prusak Tomasz Zdzisław, Przyborowska Marta Ewa, Przybycin Łukasz Jan, Przygodzki Mateusz
Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rokicka Joanna, Romanowska Anna, Rott Tatiana Justyna, Ruszkowska Monika, Ryszkowska Patrycja, Rzepisko Rafał, Rzymski Mateusz Rafał
 
 
Sadowski Łukasz, Sajkiewicz Elżbieta, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Seda-Plechanow Anna, Sieczyk-Wiśnios Iwona Dominika, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Siwik Agnieszka, Siwiński Mirosław, Skrodzka Agnieszka, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stachurska-Warczyk Aleksandra, Stalmach Daniel Sebastian, Stanaszek Aleksandra, Stanek Paulina, Stelmaszewska Malgorzata, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szaniewska Elżbieta, Szary Elżbieta, Szczepański Piotr Stanisław, Szczurek Monika Maria, Szymańscy Paweł i Anna,
 
Świerczewska Hanna Wiktoria, Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara
 
Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tchórzewski Dariusz, Tokarzewska Patrycja Anna, Trojanowska Grażyna, Tucholska Paulina, Tutak Roman Stanisław, Tutak Wiesław, Tuzimska Agnieszka, Tychońska Agnieszka, Tylicka-Figaj Maria
 
Ulik Ewa , Urbanowicz Anna
 
Wach Monika, Wachnik Ewa Karolina, Walkiewicz Witold Tomasz, Warnawin Oliwier Konrad, Waryńska Kamila, Wieczorek Monika, Wiśniewska Karolina, Wiśniewska Krystyna, Witczak Michał, Witkowska Grażyna Maria, Wlazły Sabina, Worsztynowicz Małgorzata Anna, Wódz Marcin Łukasz, Wójtowicz Halina, Wróbel Katarzyna
 
Veselinova Krasteva Kristina
 
Zając-Mihalkov Ewa, Zalewska Justyna, Zawadzki Jan Andrzej, Zimny Waldemar Stanisław, Ziółkowska Marta, Zwolińska-Łuczak Barbara
 
Żak Anna, Żurakowska Joanna
 
 
Podziękowania dla:
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz ,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne i Tłumaczeniowe , Warszawa
Kkn Business Solutions, Warszawa
Mizantropia Andrzej Panter , Brodnica
Projektowanie Graficzne Ewa Szydłowska, Warszawa
Szkola Podstawowa Nr 63, Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 139,Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 303 Im. Fryderyka Chopina, Warszawa
 
 
MARZEC
 
Adamajtys Małgorzata, Adamczyk Agata, Al-Zahari Abier, Anczewska Marta, Artel Anna
 
Balcerzak Marta Katarzyna, Banasik-Sołgała Katarzyna, Banaszewska-Łogowska Małgorzata, Bandosz Agata Tamara, Barcińska Jowita, Barszczewska Krystyna, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bartniczak Weronika, Barylak Dariusz, Bąk Joanna, Berenike-Czerwiecka Maria, Bernaczyk-Słoński Stefan, Belicki Hubert, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Bogusiewicz Barbara Ilona, Borcz-Khalifa Teresa, Brzozowski Wojciech Adam, Budejko Jacek, Bugaj Katarzyna, Bulińska-Szmigielska Agata, Byszewska Izabela Anna
 
Ceglińska-Jaroń Barbara Janina, Chrobak Krzysztof Edward, Ciechanowska Krystyna, Ciepichał Ewa, Ciesielska Maria, Cieślakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czajka Urszula, Czajkowski Marek, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czekaj Danuta, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Czernicki Przemysław
 
Demianiuk Przemysław Filip, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dębska Katarzyna, Dróbek Paulina, Dyląg Katarzyna, Dzięcielewska Małgorzata
 
Elendt Hanna, Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska, Etz Stefan
 
Falba Ireneusz, Feleńczak Marzena Anna, Fijałkowski Łukasz Adam
 
Gajda Beata, Gałecka Antonina Janina, Gałkowski Dominik, Gasik Justyna, Gawrylak Aleksandra, Gierdalski Łukasz, Ginter Marta, Glinka Blandyna, Glinka-Kuczyńska Iwona Paulina, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Golański Mateusz Paweł, Górski Bemaj Paweł, Grabiec-Brzezińska Sylwia, Graham Maria Gloria, Granit-Stangrecka Janina, Grzechnik Jolanta, Grzegorowicz Julia, Grzegrzółka Lidia Barbara, Gutkowski Wiktor, Gwiazda Szymon
 
Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna
 
Iwaniak Martyna
 
Jabłońska Anna Elżbieta, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janik Marek, Jankowski Ireneusz Jan i Zielińska-Jankowska Barbara, Jarzębska Agnieszka, Jaworski Grzegorz, Jedliński Birute, Jędral Katarzyna Zofia, Jędrzejewska Małgorzata, Jobs Zbigniew, Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna
 
Kaczmarek Paweł Mirosław, Kahl Martyna Justyna, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Kasprzak Justyna, Kazimierska Ewa, Kiereś Weronika Karolina, Kikolski Paweł, Klimek Ewa Anna, Kłucińska Monika Maria, Kniżewska Helena, Kochańska Irena, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Komicz Tadeusz, Kornaszewska Magdalena, Koryzma Katarzyna, Kosiec Magdalena Ewa, Kotlicki Rafał, Kowalkowska Weronika,   Kowalew Małgorzata Ewa, Kowaliszyn Ewa, Kowalska Joanna, Kowalska Katarzyna, Kozioł Anna Maria, Kozlowska M.K., Krajewska Magdalena Maria, Krakowiak Kamila Karolina, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kravchenko Iaroslava, Król Róża Marta, Krupska Katarzyna, Kuczyńska Karolina, Kufel Joanna, Kumos Barbara, Kumosa Izabela, Kumpera Sophie Daniela, Kuna Agnieszka, Kurosz Michał Konrad, Kuszewska-Mrówka Marta, Kuźmicki Jacek, Kuźniewska Julita, Krzyżanowska-Bednarz Hanna Emilia
 
Lasota Wojciech Jacek, Lenarski Radosław, Leśniewski Michał, Lewandowska Miroslawa, Lewicki Zbigniew, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Liminowicz Janina Danuta, Loba Katarzyna, Liszewska Jolanta 
 
Łagodzińska Anna
 
Maj Paweł Sylwester, Majewska Iwona Elżbieta, Marczak Bartłomiej, Michalak Elżbieta, Michniewicz Iwona, Miekus Agnieszka, Minuta Katarzyna Beata, Mirowska Katarzyna, Morawska Agnieszka, Moskal Agnieszka, Mrowicki Łukasz
 
Najs Zbigniew, Nickl Anna, Nowakowska Karolina
 
Odoliński Piotr, Osmolska Anna, Ossowska Zuzanna Katarzyna, Ostropolska Elżbieta, Ostrowska Anna, Ostrowska Dagmara
 
Panagiotopoulou Hanna Ewa, Paszkowska Izabela Kinga, Pejska Danuta Krystyna, Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Pietrasiak Jerzy, Pietruska Ps.Homerska Maria, Piłat Agnieszka Monika, Piłat-Strzałkowska Alicja, Podziewski Przemysław, Poppe Patrycja, Poths Włodzimierz, Powązka Anna, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz
 
Rafalska-Wójcik Ewa, Rademacher Maria, Rochowiak Joanna, Romańska Arletta, Roszkowski Marek, Rozalska Małgorzata, Ruszkowska Monika, Ryszkowska Patrycja
 
Sabała Edyta, Sajkiewicz Elżbieta, Saniternik Paweł, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Sawicki Adam Leszek, Seda Anna, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Siwik Agnieszka, Skalik Helena, Skibiński Piotr, Słowik Monika, Socha Aleksandra Janina, Sobkiewicz Maria, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stachurska-Warczyk Aleksandra, Stanaszek Aleksandra, Stanaszek-Kaczor Anna, Stelmaszewska Małgorzata, Suchecka Magdalena, Superson Anna, Surmińska-Motriuk Alicja, Syrek Monika, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szaniewska Elżbieta, Szczupak Magdalena, Szczurek Monika Maria, Szczyrba Anita Lidia, Szeming Aneta, Szopa Ryszard, Szulhaniuk Beata, 
 
Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara, Świerczewska Hanna Wiktoria, Świerczyńska Anna Maria
 
Tarkowska Agnieszka, Tarnik Paweł, Tokarzewska Patrycja Anna, Trzaskowska Agata Joanna, Trzepałka Renata Anna, Tucholska Paulina, Tupin Anna, Tuzimska Agnieszka, Tychońska Agnieszka, Tylicka-Figaj Maria
 
Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Wańkiewicz Aleksandra, Warnawin Oliwier Konrad, Wasilewska Janina, Wdowiak Małgorzata Dorota, Werys Izabela, Węgielska-Święcicka Ewa, Wieczorek Monika, Wilk Monika, Wiśniewska Karolina, Witkowska Grażyna Maria, Witkowska Magdalena, Wlazły Sabina, Wróbel Katarzyna 
 
Veselinova Krasteva Kristina, Vogtman-Budny Ewa
 
Zając-Mihalkov Ewa, Zalewska Justyna, Zalewski Tadeusz, Zawadzki Jan Andrzej, Zieliński Bartosz, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimny Waldemar Stanisław, Ziółkowska Marta 
 
Żurakowska Joanna
 
 
Podziękowania dla:
 
Chata Biuro Nieruchomości Barbara Świercz, Olsztyn
Dotpay Ltd. 95 Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz London Uk
Enzo Estetic Ewa Pakuła, Piaseczno
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz ,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne I Tłumaczeniowe , Warszawa
Korn/Ferry International Sp. Z O.O., Warszawa
Oficyna Wydawnicza Forest Katarzyna Francisz , Wola Prażmowska
Szymska Jolanta Przedsiębiorstwo Wielobranż Jolmar, Mysłowice
Think Lab Marek Kasperski, Głogów
Wolontariat Sp Nr 128, Warszawa
 
 
KWIECIEŃ
 
Adamczyk Agata, Anczewska Marta, Artel Anna
 
Balcerzak Marta Katarzyna, Bandosz Agata Tamara, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bartnicka Agnieszka, Bełdowicz Aleksandra, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bieńkowska Agnieszka, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Borcz-Khalifa Teresa, Borodziej Włodzimierz, Brzozowski Wojciech Adam, Budejko Jacek, Budny Ewa, Bugaj Katarzyna, Bajuk Wioletta Marta, Bulińska-Szmigielska Agata, Buła Kamila, Byszewska Izabela Anna
 
Chotruchow Joanna, Chrobak Krzysztof Edward, Chrzanowski Michał Paweł, Ciesielski Bogdan, Cieślakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia, Częścik Marta Elwira
 
Dąbrowska Karolina Janina, Dec Sylwia, Demianiuk Przemysław, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dróbek Paulina, Dyląg Katarzyna, Dzięcielewska Małgorzata, 
    
Falba Ireneusz, Feleńczak Marzena Anna
 
Effenberg Anna Katarzyna, Elenelt Goplanska Joanna, Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska
 
Gajda Beata, Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Gąsiorowska- Wirpszo Ewa, Gierdalski Łukasz, Glinka Blandyna, Glinka-Kuczyńska Iwona Paulina, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Góralewski Adam, Górski Paweł Bemaj, Gramburg Karin, Granit-Stangrecka Janina, Grodek Katarzyna Barbara, Gross Radosław Andrzej,  Grzechnik Jolanta, Grzelak Agnieszka
 
Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna, Hordyń Piotr Jerzy
 
Iberhan Mirosława
 
Jabłońska Anna Elżbieta, Jabłońska Monika, Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Janeczko Paulina, Jarl Jolanta, Jarzębowska Elżbieta, Jaworski Grzegorz, Jobs Zbigniew, Jurkiewicz Anna
 
Kaczmarek Paweł Mirosław, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Karczmarewicz Andrzej, Kasprzak Justyna, Kazimierska Ewa, Kazimierzak Katarzyna, Kiezik Anna Maria, Kiereś Weronika Karolina, Kikolski Paweł, Kłos Roman, Kniżewska Helena, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Kończal Dorota Krystyna, Koryzma Katarzyna, Kosiec Magdalena Ewa, Kowalkowska Weronika, Kozikowska Elżbieta, Kozioł Anna Maria, Kozłowska Agnieszka, Kozubal Agnieszka Beata, Krajewska Magdalena Maria, Krakowiak Kamila Karolina, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kravchenko Iaroslava, Krupska Katarzyna, Kuczyńska Karolina, Kuligowska Marta Katarzyna, Kulka Zbigniew, Kuna Agnieszka, Kuydowicz Magda, Kuźmicki Jacek, 
 
Lasota Wojciech Jacek, Lechowicz Aneta Marzena, Leszkiewicz Agata, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Loba Katarzyna, Liszewska Jolanta 
 
Łucki Marek
 
Maciołek Marta Małgorzata, Maj Paweł Sylwester, Majcher Anna Maria, Maluchnik Dariusz, Marczak Bartłomiej, Mazerant-Warda Wiesława, Michniak Joanna, Michniewicz Iwona, Mikiel Agnieszka Joanna, Mioduszewska Olga Teresa, Mirowska Katarzyna, Minuta Katarzyna Beata, Morawska Agnieszka, Morawska Magdalena, Mossakowska Anna Maria, Mrowicki Łukasz
 
Nelke Magdalena, Nieśmiałek Marcin - Bashful, Nickl Anna
 
Odoliński Piotr, Ostrowska Anna, Ożga Marzenna
 
Paduch-Kołodziej Krystyna, Panagiotopoulou Hanna Ewa, Pakuła Ewa (Enzo Estetic), Panter Andrzej, Paszkowska Izabela Kinga, Pawlak Jolanta, Pawlak Andrzej, Piasecka Benigna, Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Pietrasiak Jerzy, Pietruska Ps.Homerska Maria, Piłat-Strzałkowska Alicja, Połońska Małgorzata Jolanta, Pomianowski Paweł, Poths Włodzimierz, Prędkopowicz Urszula, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz, „Przyjaciel”
 
Raczko Liliana, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rosinka Izabela i Michał Rosinka, Rost Grażyna, Rozalska Małgorzata, Ruszkowska Monika, Ryszkowska Patrycja, Rzodkiewicz Milena
 
Sadowski Sławomir/Malter, Saniternik Paweł, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Seda- Plechanow Anna, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Sitkowski Piotr Iwo, Świć Marta, Siwik Agnieszka, Słowik Wioletta Agnieszka, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stachurska-Warczyk Aleksandra, Stanaszek Aleksandra, Stańczak Kamilla, Stocker Joanna, Swat Katarzyna, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szaniewska Elżbieta, Szczurek Monika Maria
 
Świdzińska Małgorzata Barbara, Świć Marta
 
Tarnik Paweł, Tatarek Magdalena, Tokaj Agnieszka, Trzepałka Renata Anna, Tucholska Paulina, Tuzimska Agnieszka, Tychońska Agnieszka, Tylicka-Figaj Maria
 
Ulik Ewa
 
Walkiewicz Witold Tomasz, Warnawin Oliwier Konrad, Węgielska-Święcicka Ewa, Wieczorek Monika, Wielicka Izabela, Winiarska Teresa, Wiśniewska Karolina, Wiśniewska Krystyna, Witkowska Grażyna Maria, Wlazły Sabina, Wojtasik Sylwia, Wojtko Agata, Wróbel Katarzyna
 
Veselinova Krasteva Kristina
 
Zajda Jolanta Beata, Zalewska Justyna, Zamecka Ewa, Zawadzka Lilianna, Zawadzki Jan Andrzej, Zbieć Karolina Maria, Zieliński Bartosz, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimny Waldemar Stanisław, Ziółkowska Marta, Ziółkowski Maciej Mieczysław 
 
Żak Małgorzata, Żurakowska Joanna
 
 
Podziękowania dla:
 
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz ,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne I Tłumaczeniowe , Warszawa
Korn/Ferry International Sp. Z O.O., Warszawa
NSP Nr 47 im. R.Schumana kl. VI C
Provident
Zespół Szkół Nr 16 STO
 
MAJ
 
 
Adamczyk Agata, Aleksandrowicz Wiesław, Anczewska Marta, Antosz Katarzyna Agata, Art Edward, Artel Anna
 
Bajuk Wioletta Marta, Balcerzak Marta Katarzyna, Bandosz Agata Tamara, Barcińska Jowita, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bełdowicz Aleksandra, Bełkowska Anna, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bigoszewski Michał, Biłas Anna, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Borcz-Khalifa Teresa, Borzymowska Wiktoria, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Bystrek Ewa, Byszewska Izabela Anna
 
Cegłowska Dorota, Chmielewska Jolanta Maria, Chrobak Krzysztof Edward, Ciesielska Katarzyna, Ciesielska Maria, Ciesielski Bogdan, Czajkowska Anna, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czechowski Przemysław Leszek, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia,
 
Dąbrowska Maria, Demianiuk Przemysław Filip, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dzięcielewska Małgorzata
 
Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska, Erbel Barbara Maria, Etz Stefan,
    
Falba Ireneusz Mi-9, Florczak Krzysztof Adam
 
Gajda Beata, Gajewski Marcin, Gasik Justyna, Gaul Jerzy, Gąsiorowska-Wirpszo Ewa, Gierdalski Łukasz, Glinka Blandyna, Głas Joanna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gontarz Sylwia, Górski Paweł Bemaj, Gross Radosław Andrzej,  Grzechnik Jolanta, Grzelak Agnieszka
 
Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna
 
Iberhan Mirosława
 
Jakubczak Dagmara, Jakubiak Katarzyna, Jakubowska Barbara, Jarl Jolanta, Jarzębowska Elżbieta, Jaworski Grzegorz, Jobs Zbigniew, Jóźwiak Monika Elżbieta, Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna
 
Kaczmarek Paweł Mirosław, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Kapusta Studzian Bernadeta, Karcz Andrzej, Kazimierska Ewa, Kiereś Weronika Karolina, Kiezik Anna Maria, Kikolski Paweł, Kiślak Dorota, Klimek Ewa Anna, Kniżewska Helena, Koczerzuk Roman, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Kołek Paweł, Komicz Tadeusz, Koryzma Katarzyna, Kowalczyk Paweł, Kowalkowska Weronika, Kozera Matylda, Krajewska Magdalena Maria, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kraszewska Danuta, Kravchenko Iaroslava, Król Zofia, Krupska Katarzyna, Kuczyńska Karolina, Kuna Agnieszka, Kuźmicki Jacek
 
Lasota Wojciech Jacek, Lechowicz Aneta Marzena, Lenarski Radosław, Leśniak Maria i Robert, Leśniewski Michał, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Lugowska Janina 
 
Łapczyńska Wasylów Elżbieta Janina, Łagodzińska Anna, Łucki Marek, Łyjak Błażej 
 
Maj Paweł Sylwester, Mazerant-Warda Wiesława, Michniewicz Iwona, Minuta Katarzyna Beata, Mirowska Katarzyna, Morawska Magdalena, Mrowicki Łukasz
 
Nickl Anna
 
Odoliński Piotr, Olczyński Artur, Olszewska Bogumiła, Osmólska Anna, Ostrowska Anna
 
Panagiotopoulou Hanna Ewa, Paszkowska Izabela Kinga, Pecho Magdalena, Pichalska Magdalena, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Pietrasiak Jerzy, Pietruska Ps.Homerska Maria, Piłat-Strzałkowska Alicja, Podgórzec-Idziak Aneta, Połońska Małgorzata Jolanta, Poths Włodzimierz, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz, „Przyjaciel”
 
Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Rusak Paweł, Ruszkowska Monika, Rutkowska Iwona Wanda, Ryszkowska Patrycja
 
Saniternik Paweł, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skalik Helena, Skurska Kamila, Słodowa Agnieszka, Socha Aleksandra Janina, Sobkiewicz Maria, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stankiewicz Iwona Renata, Stankiewicz Maria, Stańczyk Bogumiła, Stebel Joanna Karolina, Stelmaszewska Małgorzata, Surmińska-Motriuk Alicja, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szczepański Piotr Stanisław
 
Ślusarczyk Ewa Sylwia, Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara
 
Tarkowska Agnieszka, Tarkowska-Radzik Iwona Urszula, Tarnik Paweł, Tkaczyk Anna, Tokarzewska Patrycja Anna, Tucholska Paulina, Tuzimska Agnieszka, Tylicka-Figaj Maria
 
Urbanowicz Anna
 
Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Warnawin Oliwier Konrad, Wasilewska Janina, Węgielska-Święcicka Ewa, Wietrzyńska Donata,   Wiśniewska Karolina, Witkowska Grażyna Maria, Wróbel Katarzyna, Wrzesińska Karolina
 
Veselinova Krasteva Kristina
 
Zalewska Justyna, Zawadzka Julita, Zawadzki Jan Andrzej,   Zielińska Iwona, Zieliński Bartosz, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimny Waldemar Stanisław, Zimoch Marcin, Ziółkowska Marta
 
Żak Małgorzata, Żbikowska Wioletta , Żurakowska Joanna
 
Podziękowania dla:
 
Dotpay Ltd. 95 Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz London Uk
Enzo Estetic Ewa Pakuła, Piaseczno
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Gimnazjum I Liceum Im S. Batorego ,W-Wa
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz ,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne I Tłumaczeniowe , Warszawa
Korn/Ferry International Sp. Z O.O., Warszawa

CZERWIEC
 
Bandosz Agata Tamara, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bartnicka Agnieszka, Bąk Joanna, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bigoszewski Michał, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Bociarska Magdalena, Borcz-Khalifa Teresa, Borowska Katarzyna, Borzymowska Wiktoria, Brokman-Kowalska Maria, Brzozowski Wojciech Adam, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Byszewska Izabela Anna, Byszewski Piotr
 
Cebulak Barbara, Cecotka Agnieszka, Cecotka Piotr, Cegłowska Dorota, Chmielewska Jolanta Maria, Chodorowska Grażyna, Chrobak Krzysztof Edward, Ciesielska Katarzyna, Ciesielska Maria, Cieślakiewicz Michał, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia,
 
Demianiuk Przemysław,   Demianiuk Przemysław Filip, Deptuła Rafał, Derlatka-Chilewicz Ewa, Duszyńska Emilia Ewa, Dzięcielewska Małgorzata
 
Effenberg Anna Katarzyna, Elendt Hanna, Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska
    
Falba Ireneusz Mi-9, Falba Magdalena
 
Gajda Beata, Gajewski Marcin, Gałęzowska Karolina, Gasik Justyna, Gąciarek Piotr Dominik, Gierdalski Łukasz, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górski Paweł Bemaj, Gross Radosław Andrzej, Grzechnik Jolanta
 
Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna
 
Iberhan Mirosława
 
Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jarzębowska Elżbieta, Jaworski Grzegorz, Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna
 
Kaczmarek Paweł Mirosław, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Karcz Andrzej, Karpińska Gabriela, Kazimierska Ewa, Kiereś Weronika Karolina, Kiezik Anna Maria, Kikolski Paweł, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Kończal Dorota Krystyna, Koryzma Katarzyna, Kotlicki Rafał, Kowalczyk Paweł, Kowalkowska Weronika, Kozioł Anna Maria, Kozubal Agnieszka Beata, Krajewska Magdalena Maria, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krassowski Witold, Kravchenko Iaroslava, Kuczyńska Karolina, Kujda Robert, Kuźma Agnieszka Maria, Kuźmicki Jacek
 
Lasota Wojciech Jacek, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Liszewska Agnieszka Krystyna, Liszewska Jolanta, Loba Katarzyna
 
Łazicka Urszula, Łątka Iwona, Łucki Marek
 
Maj Paweł Sylwester, Marczak Bartłomiej, Mazerant-Warda Wiesława, Mędrzycka Ewa Eleonora, Michniewicz Iwona, Mikiel Agnieszka Joanna, Minuta Katarzyna Beata, Mirowska Katarzyna, Miś Joanna, Mizera Maciej, Morawska Magdalena, Mrowicki Łukasz
 
Odoliński Piotr, Opęchowska Małgorzata, Ossowska Zuzanna Katarzyna, Ostrowska Anna
 
Paine Daniel Michael, Panagiotopoulou Hanna Ewa, Paszkowska Izabela Kinga, Pęcikiewicz Katarzyna Ewa, Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Pietrasiak Jerzy, Pietruska Ps.Homerska Maria, Pietrzak Anna, Piłat-Strzałkowska Alicja, Przyborowska Marta Ewa, Przybyłowska- Wasilonek Grażyna, Przygodzki Mateusz, „Przyjaciel”
 
Radzik Marta, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Ruszkowska Monika, Rutkowska Iwona Wanda, Ryszkowska Patrycja, Rzodkiewicz Milena
 
Saniternik Paweł, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Seda Plechanow Anna, Sikora Marta, Siwik Agnieszka, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sochacka Rena, Sochaczewska Dorota, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stebel Joanna Karolina, Stroganova Yulia, Syczewska Małgorzata, Syrek Monika, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szczurek Monika Maria
 
Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara
 
Tarkowska Agnieszka, Tarkowska-Radzik Iwona Urszula, Tarnik Paweł,  Tatarek Mleko Magdalena, Tucholska Paulina, Tupin Anna, Tuzimska Agnieszka, Tychońska Agnieszka, Tylicka-Figaj Maria, Typko Małgorzata
 
Walachowska Kama, Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Warnawin Oliwier Konrad, Węgielska-Święcicka Ewa, Wilk Monika, Winiarska Teresa, Wiro-Kiro Małgorzata M, Wiśniewska Karolina, Witkowska Grażyna Maria, Wróbel Katarzyna
 
Vogtman-Budny Ewa
 
Zając-Mihalkov Ewa, Zalewska Justyna, Zamecka Ewa, Zawadzka Anna, Zawadzki Jan Andrzej, Zieliński Bartosz,   Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimny Waldemar Stanisław, Zimoch Marcin, Ziółkowska Marta, Zwolińska Barbara 
 
Żak Małgorzata
 
 
Podziękowania dla:
 
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Warszawa
Dotpay Ltd. 95 Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz London Uk
Enzo Estetic Ewa Pakuła, Piaseczno
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz ,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne i Tłumaczeniowe , Warszawa
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 105 i Prywatne Gimnazjum Nr 8
Prywatna Praktyka Stomatologiczna Anna Matejek-Machnicka
Przedszkole Puchatek I Montessori
Wolny Związek Zawodowy Kierowców Rzeczpospolitej Polskiej, Warszawa