BIULETYN | BLOG | LINKI

Podziękowania VII- XII 2010

Rejestrujemy dotacje w brzmieniu i w czasie wynikającym z dokumentów bankowych. Przepraszamy na ewentualne zniekształcenia. Jedno nazwisko może dotyczyć wielokrotnych wpłat w okresie jakiego dotyczy lista. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących wpłat prosimy o kontakt mailowy: biuro@psianiol.org.pl


Lipiec

Adamiec Bożena, Anczewska Marta, Andrzejewski Arkadiusz Marek, Artel Anna

Bajuk Wioletta Marta, Bandosz Agata Tamara, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bigoszewski Michał, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Bociarska Magdalena, Bogusiewicz Barbara Ilona, Borcz-Khalifa Teresa, Bożym Sylwia, Brzozowski Wojciech Adam, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Buła Kamila, Byszewska Izabela Anna

Cegłowska Dorota, Chmiela Ewa, Chmielewska Jolanta Maria, Chrobak Krzysztof Edward, Cichocka Tatiana, Ciesielska Katarzyna, Ciesielski Bogdan, Cieślakiewicz Michał, Cobel Mirosław, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia

Demianiuk Przemysław Filip, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dzięcielewska Małgorzata

Ejsmond Karolina Natalia, Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska

Falba Ireneusz Mi-9

Gajewski Marcin, Gasik Justyna, Gąciarek Piotr Dominik, Gierdalski Łukasz, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Golak Liliana, Górski Paweł Bemaj, Gross Radosław Andrzej, Grzechnik Jolanta, Grze?Lak Agnieszka,

Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna

Iberhan Mirosława

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jarzębowska Elżbieta, Jaworski Grzegorz, Jobs Zbigniew, Jóźwiak Monika Elżbieta, Judzińska Zofia Dorota, Jurkiewicz Anna

Kaczmarek Paweł Mirosław, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Karcz Andrzej, Kazimierska Ewa, Kiereś Weronika Karolina, Kikolski Paweł, Klimek Ewa Anna, Kochanowska-Borucka Danuta Anna, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Kończal Dorota Krystyna, Koraszewska Agata, Kosiec Magdalena Ewa, Kowalczyk Paweł, Kowalkowska Weronika, Kozioł Anna Maria, Kozubal Agnieszka Beata, „Kprm”, Krajewska Magdalena Maria, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kramarz Malgorzata, Kravchenko Iaroslava, Krupska Katarzyna, Kuczko Karolina Zofia, Kuczyńska Karolina, Kuna Agnieszka, Kurowski Andrzej, Kuźmicki Jacek, Kuźniewska Julita, Kwiecień-Maniewska Olga Magdalena

Lasota Wojciech Jacek, Leendertse Govert, Lechowicz Aneta Marzena, Leśniak Johny, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Liszewska Agnieszka Krystyna, Liszewska Jolanta

Machej-Zając Marzena Maria, Maj Paweł Sylwester, Malewicz Małgorzata, Marczak Bartłomiej, Matacz Monika, Mazerant-Warda Wiesława, Mączka Karolina Anna, Michniewicz Iwona, Mieczyńska Anna Maria, Minuta Katarzyna Beata, Miradzka-Kaczor Mirosława, Mirowska Katarzyna, Morawska Magdalena, Mossakowska Anna Maria, Mrowicki Łukasz

Nickl Anna

Obst Katarzyna, Odoliński Piotr, Osmólska Anna, Ostrowska Anna

Panagiotopoulou Hanna Ewa, Papińska Danuta, Paszkowska Izabela Kinga, Pawlak Sylwia, Pieczyńska Monika, Pietruska Ps.Homerska Maria, Pietrzak Anna, Piłat-Strzałkowska Alicja, Plichta Anna Monika, Polkowska Izabela (dar.od Marty Fajans), Przyborowska Marta Ewa, Przybyłowska- Wasilonek Grażyna, Przygodzki Mateusz, „Przyjaciel”

Radzik Marta, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Rusak Paweł, Ruszkowska Monika, Ryszkowska Patrycja

Sadowski Łukasz, Saniternik Paweł, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Seda Plechanow Anna, Sikora Marta, Skalik Helena, Skłodowski Kamil, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sochaczewska Dorota, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stebel Joanna Karolina, Stelmaszewska Małgorzata, Surhinska Mortnik Alicja, Syczewska Małgorzata, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szaniewska Elżbieta, Szczepkowski Piotr, Szczupak Magdalena, Szczurek Monika Maria

Śleżewska Danuta, Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara

Tarkowska-Radzik Iwona Urszula, Tarnik Paweł, Tatarek Mleko Magdalena, Tokarzewska Patrycja Anna, Tomczyk Dorota, Tucholska Paulina, Tychońska Agnieszka, Tylicka-Figaj Maria,

Ulik Ewa, Urbanowicz Anna

Walkiewicz Witold Tomasz, Wańkiewicz Aleksandra, Warczyk Łukasz Paweł, Warnawin Oliwier Konrad (Od Marty Warnawin), Waśkiewicz Piotr, Werpachowska Agnieszka Maria, Węgielska-Święcicka Ewa, Wiśniewska Krystyna, Witkowska Grażyna Maria, Woźniak Ewa, Wróbel Katarzyna

Veselinova Krasteva Kristina

Zając-Mihalkov Ewa, Zalewska Justyna, Zawadzki Jan Andrzej, Zieliński Bartosz, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zioło Monika Ilona, Ziółkowska Marta

Żak Małgorzata, Żółtowska Marta


Podziękowania dla:

Enzo Estetic Ewa Pakuła, Piaseczno
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz ,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne I Tłumaczeniowe , Warszawa
Korn/Ferry International Sp. Z O.O., Warszawa
Przedszkole Montessori

Sierpień

Adamczyk Agata, Anczewska Marta, Aniol Pawel, Artel Anna

Bandosz Agata Tamara, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bigoszewski Michał, Bilig Agnieszka Renata, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Bociarska Magdalena, Borkowska Maria, Katarzyna Borowska Kanie, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Byszewska Izabela Anna

Cegłowska Dorota, Chilmanowicz Martyna, Chmielewska Jolanta Maria, Chotycka Joanna, Chrobak Krzysztof Edward, Ciesielska Katarzyna, Ciesielska Maria, Cieślakiewicz Michał, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia,

Dąbrowska Karolina Janina, Demianiuk Przemysław Filip, Derlatka-Chilewicz Ewa, Droba Marcin, Droga Agata, Dzięcielewska Małgorzata

Elent Hanna, Emanuel Grzegorz I Agnieszka Brzezińska

Falba Ireneusz Mi-9

Gałązka Anna, Gasik Justyna, Gąciarek Piotr Dominik, Gierdalski Łukasz, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Górski Paweł Bemaj, Gronowska Anna, Gross Radosław Andrzej, Grzechnik Jolanta, Grzegorowicz Julia, Grze?Lak Agnieszka

Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna

Iberhan Mirosława

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Januszko Izabela, Jarzębowska Elżbieta, Jastrzębowski Tomasz, Jaworska Wioletta, Jaworski Grzegorz, Jobs Zbigniew, Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna

Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Karcz Andrzej, Karczmarewicz Andrzej, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Klimek Ewa Anna, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Kołek Paweł, Kończal Dorota Krystyna, Korzycka Anna Maria, Kosiec Magdalena Ewa, Kowalczyk Paweł, Kowalkowska Weronika, Kozak Wojciech Tomasz, Kozioł Anna Maria, Krajewska Magdalena Maria, Krajewska-Wojtulewicz Ewa, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kravchenko Iaroslava, Kredowska Teresa Jadwiga, Krokosz –Patyna Agnieszka, Kuczko Karolina Zofia, Joanna E Kuczyńska, Kuczyńska Karolina, Kuna Agnieszka, Kuźmicki Jacek, Kuźniewska Julita

Lasota Wojciech Jacek, Leśniewski Michał, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Liszewska Agnieszka Krystyna, Liszewska Jolanta, Loba Katarzyna, Lubas Joanna

Łagodzińska Anna

Machej-Zając Marzena Maria, Maj Paweł Sylwester, Makowska Maria Jadwiga, Małecka Aleksandra Anna, Marczak Bartłomiej, Matacz Monika, Mazerant-Warda Wiesława, Mączka Karolina Anna, Michniewicz Iwona, Mieczyńska Anna Maria, Minuta Katarzyna Beata, Miradzka-Kaczor Mirosława, Mirowska Katarzyna, Mizerska Milena, Morawska Magdalena, Mrowicki Łukasz, Muracka Jadwiga

Nowaczyk Anna Wiktoria

Odoliński Piotr, Oleszczuk Krystyna, Ostrowska Anna

Panagiotopoulou Hanna Ewa, Paszkowska Izabela Kinga, Pecho Magdalena, Piątek Włodzimierz, Pietrasiak Anna i Pietrasiak Jerzy, Pietrzak Anna, Piłat-Strzałkowska Alicja, Poniżnik Zuzanna Agnieszka, Poths Włodzimierz, Przyborowska Marta Ewa, Przybyłowska- Wasilonek Grażyna, Przygodzki Mateusz

Rademacher Maria, Rafalska-Wójcik Ewa, Ramutie Wiktor, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Rusak Paweł, Ruszkowska Monika, Rychlewska Eugenia, Ryszkowska Patrycja

Sampolska Fraś Maria Irena, Saniternik Paweł, Sarna Marek, Sasowiec Jarosław, Sawicka Izabela, Seda Plechanow Anna, Siedlecki Sławomir, Sieradzki Mariusz, Sikora Marta, Skrzypkowska Dorota, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sochaczewska Dorota, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stebel Joanna Karolina, Stelmaszewska Małgorzata, Stencel Katarzyna, Suchecka Magdalena, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szczepkowska-Turyk Mieczysława, Szczepkowski Piotr, Szczurek Monika Maria, Szulhaniuk Beata

Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara

Tarkowska Agnieszka, Tarkowska-Radzik Iwona Urszula, Tarnik Paweł, Tokarzewska Patrycja Anna, Tuzimska Agnieszka, Tychońska Agnieszka, Tylicka-Figaj Maria

Ulik Ewa

Wachnik Ewa Karolina, Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Warnawin Oliwier Konrad (od Marty Warnawin), Werpachowska Agnieszka Maria, Węgielska-Święcicka Ewa, Witkowska Grażyna Maria, Wojnicki Łukasz Aleksander, Wołek Agnieszka Anna, Wróbel Dagmara Maria, Wróbel Katarzyna

Vogtman-Budny Ewa

Zając-Mihalkov Ewa, Zalewska Justyna, Zawadzki Jan Andrzej, Zieliński Bartosz, Zielska Elwira Ilona, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimoch Marcin, Ziółkowska Marta

Żak Małgorzata


Podziękowania dla:

Agencja Wywiadu
Bitcom Łukasz Bojanowicz, Warszawa
Dotpay Ltd. 95 Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz London Uk
Enzo Estetic Ewa Pakuła, Piaseczno
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Firma Szkoleniowa Biznes Pozytywny, Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz Kielian,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne i Tłumaczeniowe , Warszawa
Komitet Wyborczy Bogusława Zbigniew A Ziętka
Nicolas Project Bogdan Jacek Balcer Zak, Warszawa

Wrzesień

Adamczyk Agata, Anczewska Marta

Bartłomiejczuk Barbara Irena, Basińska Danuta, Bąk Joanna, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bihun-Janicka Julita Barbara i Kieliszkiewicz Krzysztof Zbigniew, Bigoszewski Michał, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Błeszyńska Karolina Marta, Borowska Kanie Katarzyna, Brzyska Katarzyna, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Byszewska Izabela Anna

Chmielewska Jolanta Maria, Chotycka Joanna B, Chrobak Krzysztof Edward, Ciesielska Katarzyna, Cieślakiewicz Michał, Cie?lik Urszula, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia

Dąbrowska Karolina Janina, Demianiuk Przemysław Filip, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dębska Joanna Małgorzata, Dębska Katarzyna, Dorobińska Anna, Dzięcielewska Małgorzata

Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska

Falba Ireneusz Mi-9

Gajewski Marcin, Gasik Justyna, Gąciarek Piotr Dominik, Gierdalski Łukasz, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Góralczyk Magdalena, Górski Paweł Bemaj, Gradomska Anna Katarzyna, Grącki Rafał, Gross Radosław Andrzej, Grzechnik Jolanta, Grze?Lak Agnieszka

Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna

Iberhan Mirosława

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jarl Jolanta, Jarzębowska Elżbieta, Jaworski Grzegorz, Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna

Kaczmarek Paweł Mirosław, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Karcz Andrzej, Karpiński Andrzej, Kazimierska Ewa, Kiezik Anna Maria, Kikolski Paweł, Klimek Ewa Anna, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Kończal Dorota Krystyna, Kosiec Magdalena Ewa, Kowalczyk Paweł, Kowalkowska Weronika, Kozak Wojciech Tomasz, Kozioł Anna Maria, Krajewska Magdalena Maria, Krajewska-Wojtulewicz Ewa, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kravchenko Iaroslava, Kredowska Teresa, Krupska Katarzyna, Kuczko Krolina Zofia, Kuczyńska Karolina, Kuźmicki Jacek, Kwiatek Ewelina

Lasota Wojciech Jacek, Lenarski Radosław, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Liszewska Agnieszka Krystyna, Liszewska Jolanta

Łucki Marek

Maj Paweł Sylwester, Makowska Maria Jadwiga, Małecka Aleksandra Anna, Marczak Bartłomiej, Matacz Monika, Mazerant-Warda Wiesława, Mączka Karolina Anna, Michniewicz Iwona, Minuta Katarzyna Beata, Morawska Magdalena, Mrowicki Łukasz

Odoliński Piotr, Ostrowska Anna

Paluszyński Radosław, Panagiotopoulou Hanna Ewa, Paszkowska Izabela Kinga, Pecho Magdalena, Pepłońska Magdalena, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Pietrasiak Jerzy, Pietrzak Andrzej, Pietrzak Anna, Piłat-Strzałkowska Alicja, Piotrowski Piotr, Prokopiuk Anna, Przyborowska Marta Ewa, Przybyłowska- Wasilonek Grażyna, Przygodzki Mateusz, „Przyjaciel”, Puch Anna Magdalena, Pyrek Ewelina

Radzik Marta, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Rusak Paweł, Ruszkowska Monika, Ryszkowska Patrycja

Sadowski Łukasz, Saniternik Paweł, Sarna Marek, Sasowiec Jarosław, Sawicka Izabela, Seda Plechanow Anna, Sidwa Elżbieta, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Skalik Helena, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sochaczewska Dorota, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stanowska Magda Marianna, Stebel Joanna Karolina, Stelmaszewska Małgorzata, Syczewska Małgorzata, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szczepkowska- Turyk Mieczysława, Szczurek Monika Maria

Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara

Tarkowska Agnieszka, Tarkowska-Radzik Iwona Urszula, Tarnik Paweł, Tatarek Mleko Magdalena, Tkaczyk Anna, Tupin Anna, Tuzimska Agnieszka, Tychońska Agnieszka

Ulik Ewa, Urbanowicz Anna

Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Werpachowska Agnieszka Maria, Węgielska-Święcicka Ewa, Witkowska Grażyna Maria, Wołek Agnieszka Anna, Wróbel Katarzyna

Zając-Mihalkov Ewa, Zalewska Justyna, Zalewski Tadeusz, Zawadzki Jan Andrzej, Zbieć Karolina Maria, Zieliński Bartosz, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimoch Marcin, Ziółkowska Marta

Żak Anna


Podziękowania dla:

Dotpay Ltd. 95 Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz London Uk
Enzo Estetic Ewa Pakuła, Piaseczno
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz Kielian ,Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne I Tłumaczeniowe , Warszawa
Pulsart Sp. Z O.O., Warszawa
RSM ''Praga'' Osiedle ''Kijowska”, Warszawa

Październik


Anczewska Marta

Babińska Ewa, Bajuk Wioletta Marta, Bandosz Agata Tamara, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bąk Joanna, Belka Joanna, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bihun-Janicka Julita Barbara i Kieliszkiewicz Krzysztof Zbigniew, Bigoszewski Michał, Bińczak Ewa Maria, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Błaszczyk Marta Magdalena, Błeszyńska-Kula Karolina Marta, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Buler Marta Agnieszka, Buła Bolesław, Byszewska Izabela Anna

Chmielewska Jolanta Maria, Chrobak Krzysztof Edward, Chromcewicz Agata Maria, Ciesielska Katarzyna, Ciesielski Bogdan, Cieślakiewicz Michał, Cybulski Rafał, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia

Demianiuk Przemysław Filip, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dębska Joanna Małgorzata, Dębska Katarzyna, Droba Marcin, Dzięcielewska Małgorzata

Elendt Hanna, Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska

Falba Ireneusz Mi-9, Fetela Witold Marek, Fryze Aneta, Fryzeł-Choińska Ewa

Gadzina Bożena, Gajewska Anna, Gasik Justyna, Gaudyn Julia, Gąciarek Piotr Dominik, Gierdalski Łukasz, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Gorol Joanna Małgorzata, Górski Paweł Bemaj, Gradomska Katarzyna Jadwiga, Grącki Rafał, Gross Radosław Andrzej, Grzechnik Jolanta, Grze?Lak Agnieszka, Grzybowska Małgorzata Anna, Gutowska-Zatorska Ewelina, Guzińska Karolina

Hadrzyńska Agnieszka, Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna, Hoppel Paulina

Iberhan Mirosława

Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jarzębowska Elżbieta, Jaworski Grzegorz, Jędrzej Anna Maria, Jobs Zbigniew, Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna

Kaczmarek Paweł Mirosław, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Kańska Jadwiga, Karcz Andrzej, Karczmarewicz Andrzej, Kasperczyk Marta, Kasprzak Justyna A, Kazanowski Wojciech Tadeusz, Kazimierska Ewa, Kiezik Anna Maria, Kikolski Paweł, Kizińska Sylwia Maria, Klawe Agnieszka Magdalena, Kleczewska Agnieszka Emilia, Klimek Ewa Anna, Kofman Jan, Kołakowska-Bytner Julia, Komicz Tadeusz, Konieczkowicz Paulina, Kończal Dorota Krystyna, Kosiec Magdalena Ewa, Kotlicki Rafał, Kowalczyk Paweł, Kowalkowska Weronika, Kozak Wojciech Tomasz, Kozioł Anna Maria, Kozubal Agnieszka Beata, Krajewska Magdalena Maria, Krajewska-Wojtulewicz Ewa, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Kravchenko Iaroslava, Kredowska Teresa, Krowicka Beata Patrycja, Krupska Katarzyna, Kuczko Krolina Zofia, Kuczyńska Karolina, Kurantowicz Iwona Katarzyna, Kuźmicki Jacek, Kuźniewska Julita, Kwiatek Ewelina,

Labak Ewa, Lachowicz Artur, Lasota Wojciech Jacek, Lechowicz Aneta Marzena, Lenarski Radosław, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Liszewska Jolanta, Loba Katarzyna

Łaszkiewicz-Herde Barbara Ewa, Łukaszewska Katarzyna Tamara

Maj Paweł Sylwester, Makowska Maria Jadwiga, Małecka Aleksandra Anna, Marczak Bartłomiej, Matacz Monika, Matraszek Ewa Zuzanna, Mazerant-Warda Wiesława, Mączka Karolina Anna, Mędrzycka Ewa Eleonora, Michniewicz Iwona, Mikołajczyk Katarzyna, Milewska Katarzyna, Minuta Katarzyna Beata, Mirowska Katarzyna, Młynik Teresa, Mosiński Dawid Robert, Mostowski Piotr, Mrowicki Łukasz

Naborczyk Aleksandra, Nowak Katarzyna,

Odoliński Piotr, Ogrodowicz Tomasz, Osmólska Anna, Ossowska Zuzanna Katarzyna, Ostrowska Anna

Pacuszka Maciej Tomasz, Panagiotopoulou Hanna Ewa, Parada Krystyna, Paszkowska Izabela Kinga, Pecho Magdalena, Piechota Monika, Pieczyńska Monika, Pietrzak Anna, Piłat-Strzałkowska Alicja, Pogoda Angelika Malwina, Poniżnik Zuzanna Agnieszka, Poths Włodzimierz, Prokopczyk Ilona, Prokopiuk Anna, Przyborowska Marta Ewa, Przygodzki Mateusz, „Przyjaciel”, Pułról Paulina Henryka, Pytkowska Katarzyna

Rabińska Agnieszka Maria, Raczkiewicz Anna, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna, Rusak Paweł, Ryszkowska Patrycja,

Sadowski Łukasz, Salamon Dorota, Sampolska Fraś Maria Irena, Saniternik Paweł, Sarna Marek, Sasowiec Jarosław, Sawicka Izabela, Sawicz-Orska Agnieszka, Sągin Anna, Seda Plechanow Anna, Sidwa Elżbieta, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Snell Patricia, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sochaczewska Dorota, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stalmach Daniel Sebastian, Stanaszek Aleksandra, Stanek Szadujko Karolina Elżbieta, Starowieyska Natalia, Stebel Joanna Karolina, Stelmaszewska Małgorzata, Sumka Iwona Teresa, Syczewska Małgorzata Joanna, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szaniewska Elżbieta, Szczepańska Katarzyna, Szczepkowski Piotr, Szczurek Monika Maria, Szukiel Katarzyna Jolanta, Szwagierczak Paweł i Michalska-Szwagierczak Aleksandra, Szymańska Lucja Henryka

Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara

Tarkowska-Radzik Iwona Urszula, Tarnik Paweł, Tokarzewska Patrycja Anna, Tomaszewska Agata

Ulik Ewa, Urbanowicz Anna, Urbańska Dagmara

Wachnik Ewa Karolina, Wachnik Piotr Paweł, Walkiewicz Witold Tomasz, Wałkuska Marta, Werpachowska Agnieszka Maria, Węgielska-Święcicka Ewa, Węgrecka Monika Karolina, Wilk Monika A, Witkowska Grażyna Maria, Wojtkowiak Małgorzata, Wróbel Katarzyna, Wróblewski Jakub

V
ogtman-Budny Ewa

Zalewska Justyna, Zawadzka Kinga, Zawadzki Jan Andrzej, Zieliński Bogdan, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimoch Marcin, Zwolińska-Łuczak Barbara, Zytka Marta Paulina

Ż
ak Małgorzata


Podziękowania dla:

A.S.M. Andrzej Słomkowski, Warszawa
Be Better Agata Brzozowska, Komorów K. Pruszkowa
Dotpay Ltd. 95 Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz London Uk
Enzo Estetic Ewa Pakuła, Piaseczno
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
Interchange Poland Sp Z O O, Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz Kielian, Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne I Tłumaczeniowe, Warszawa
Omegga Sp Z O. O., Warszawa

 

Listopad

 

Adamczyk Agata, Anczewska Marta
 
Bandosz Agata Tamara, Bartłomiejczuk Barbara Irena, Bernaczyk-Słoński Stefan, Bienias Katarzyna, Bigoszewski Michał, Blachowska Edyta Marta, Błajet Paulina, Błeszyńska-Kula Karolina Marta, Bochenek Bożena Janina, Bociarska Magdalena, Bogumił Mariusz, Brzozowski Wojciech Adam, Budejko Jacek, Bulińska-Szmigielska Agata, Byszewska Izabela Anna
 
Chmielewska Jolanta Maria, Chotycka Joanna B, Chrobak Krzysztof Edward,   Ciesielska Katarzyna, Ciesielska Marta Sylwia, Ciesielski Bogdan,   Cieślakiewicz Michał, Czaplicka Iwona Janina, Czaplicki Michał Jerzy, Czernek Jarosław, Czerniakiewicz Katarzyna Emilia,
 
Dąbrowska Karolina Janina, Demianiuk Przemysław Filip, Derlatka-Chilewicz Ewa, Dębska Joanna Małgorzata, Dębska Katarzyna, Dink Agnieszka, Domańska Anna Magdalena, Dorobińska Anna Klaudia, Draber Bogumiła Barbara, Droba Marcin, Dzięcielewska Małgorzata, Dzięgielewska Ewa
 
Emanuel Grzegorz i Agnieszka Brzezińska, Eriksson Lidia
    
Falba Ireneusz Mi-9, Florczak Krzysztof Adam
 
Garstka Leszek, Gasik Justyna, Gąciarek Piotr Dominik, Geiger Justyna Anna, Gierdalski Łukasz, Glinka Blandyna, Gniazdowska Magdalena, Gniewosz Katarzyna, Golak L., Gorol Joanna Małgorzata, Górski Paweł Bemaj, Grącki Rafał,   Gręda Monika, Gross Radosław Andrzej,    Grzechnik Jolanta, Grze?Lak Agnieszka, Gutowska-Zatorska Ewelina
 
Haman Aleksandra, Hanc Jolanta Ewa, Hernik Anna
 
 
Jakubczak Dagmara, Jakubowska Barbara, Jarl Jolanta, Jarzębowska Elżbieta,  Jaworski Grzegorz, Jobs Zbigniew, Jóźwiak Sylwia, Jurkiewicz Anna
 
Kaczmarek Paweł Mirosław, Kaczyńska-Butryn Magdalena Maria, Kaliszan-Piotrowska Lilianna, Karbownik Edyta Natasza, Karcz Andrzej, Kasperczyk Marta, Kazimierska Ewa, Kikolski Paweł, Klama Agnieszka, Klimek Ewa Anna, Kochańska Irena, Kociałkowska Beata, Kofman Jan, Kołak Bożena, Kołakowska-Bytner Julia, Kołsut Dorota, Konieczkowicz Paulina, Konopka Jeremi Iwo, Kończal Dorota Krystyna, Kowalczyk Paweł,   Kowalew Małgorzata Ewa, Kowalkowska Weronika, Kozak Wojciech Tomasz,   Kozioł Anna Maria, Kozubal Agnieszka Beata, Krajewska Małgorzata,   Krajewska Magdalena Maria, Krakowska-Narożniak Joanna Maria, Krawczyk Urszula, Kravchenko Iaroslava, Kredowska Teresa, Kretkowska Bożenna, Krupska Katarzyna, Kuczko Krolina Zofia, Kuczyńska Karolina, Kurantowicz Iwona Katarzyna, Kurzawa Przemysław Gerwazy, Kuźmicki Jacek
 
Lachowicz Irena, Lasota Wojciech Jacek, Lech Grażyna M, Lechowicz Aneta Marzena, Leśniewski Michał, Lichodziejewska Julita Inez i Cezary Ignacy Lichodziejewski, Liszewska Agnieszka Krystyna, Liszewska Jolanta
 
Łagodzińska Anna,   Łucki Marek
 
Maj Paweł Sylwester, Makowska Maria Jadwiga, Małecka Aleksandra Anna,   Marczak Bartłomiej, Matacz Monika, Mazerant-Warda Wiesława, Mazur Wojciech, Michniewicz Iwona, Mikuliszyn Agnieszka, Milchtach Aleksander, Minuta Katarzyna Beata, Mirowska Katarzyna, Mrowicki Łukasz
 
 
 
Obst Katarzyna, Odoliński Piotr, Ogrodowicz Tomasz, Olszewska Maria Elżbieta, Opala Agnieszka Katarzyna, Ostrowska Anna
 
Pac Malesa Katarzyna, Panagiotopoulou Hanna Ewa, Pianko Monika, Piątek Włodzimierz, Pieczyńska Monika, Pietrasiak Anna i Pietrasiak Jerzy, Pietrzak Andrzej, Pietrzak Anna, Piłat-Strzałkowska Alicja, Pogoda Angelika Malwina, Poths Włodzimierz, Potocka Agnieszka, Potocka Dorota Żaneta,   Prędkopowicz Urszula Beata, Przyborowska Marta Ewa, Przybyła Łukasz, Przygodzki Mateusz, „Przyjaciel”, Pustołka Monika
 
Rademacher Maria, Rafalska-Wójcik Ewa, Rochowiak Joanna, Rost Grażyna,    Rozalska Małgorzata, Rusak Paweł, Ruszkowska Monika, Rutkowska Iwona Wanda, Ryszkowska Patrycja
 
Sadowski Łukasz, Sarna Marek, Sawicka Izabela, Serafin Agnieszka, Siedlecki Sławomir, Sikora Marta, Siwik Agnieszka, Skalik Helena, Skarżyńska Izabela, Skibińska Marta Maria, Sobkiewicz Maria, Socha Aleksandra Janina, Sochaczewska Dorota, Soleniec Piotr Bartosz, Sperkowska Natalia Anna, Sroczyńska Paulina, Stanaszek Aleksandra, Stebel Joanna Karolina,  Stelmaszewska Małgorzata, Stempke Monika Barbara, Syczewska Małgorzata Joanna, Szadkowska-Rucińska Małgorzata, Szczepańska Katarzyna, Szczepkowska- Turyk Mieczysława, Szczepkowski Piotr, Szlachetka Magdalena
 
Świć Marta, Świdnicka Barbara Ewa, Świdzińska Małgorzata Barbara
 
Tarkowska Agnieszka, Tarkowska-Radzik Iwona Urszula, Tarnik Paweł, Toczyska Alicja Małgorzata, Trzeszczyńska Ewa, Tuzimska Agnieszka, Tworzyński Janusz Jerzy, Tychońska Agnieszka
 
Urbaniak Agnieszka Paulina, Urbanowicz Anna
 
Walkiewicz Witold Tomasz, Watanabe Izabela Kinga, Warenica Magdalena, Wątła Anna, Werpachowska Agnieszka Maria, Węgielska-Święcicka Ewa, Wieczorek Bogusław, Wilczyńska Anna, Wiśniewska Krystyna, Wiśniewski Bernard, Witkowska Grażyna Maria, Wróbel Katarzyna, Wygnanska Julia
 
 
Zając-Mihalkov Ewa, Zalewska Justyna, Zawadzki Jan Andrzej, Zielińska Jolanta, Ziętek-Maciejczyk Ewa Anna, Zimoch Marcin, Ziółkowska Marta
 
Żak Małgorzata
 
 
 
Podziękowania dla:
 
Boutique Artystyczno Reklamowy Joanna Aleksandrowicz, Warszawa
Dotpay Ltd. 95 Wilton Road Suite 3 Sw1v 1bz London Uk
Enzo Estetic Ewa Pakuła, Piaseczno
Film Works Sp. z o.o., Warszawa
Firma Prywatna Marko Marek Maria Dembiec, Otwock
International Business Development Marta Klepka, Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Sergiusz Kielian, Warszawa
Kar Fil Usługi Edukacyjne i Tłumaczeniowe, Warszawa
Mfc Marek Frankowski, Warszawa
Omegga Sp z o. o., Warszawa
Społeczne Gimnazjum, Warszawa