Teofil

Pies

Wzrost: Średni

Wiek: ok. 13 lat

Wygląd: biało bury

Zachowanie: brak danych

Pochodzenie: Odebrany właścicielce

Chcesz adoptować tego zwierzaka?
Zadzwoń do nas teraz.

Teofil choruje na niewydolność nerek.

____________

 

Jest sobie mała wieś. Wieś jakich wiele w polskiej rzeczywistości. Pewnie każdy z Was niejednoktornie przez taką właśnie wieś przejeżdżał. Siedząc w swoich samochodach, pędząc przez polne dróżki nie jesteśmy w stanie dostrzeć ile cierpienia kryje się za drewanianym płotem przy drodze. W jednej z takich wsi, w domu z brązowym dachem, stojącym zaraz przy ulicy przez kilka lat toczył się dramat trzech kotów. Ciekawe ile tysięcy ludzi przejeżdżało koło jego drewnianego płotu nie zdając sobie sprawy co to za miejsce.
W tym domu mieszkała starsza, chora psychicznie kobieta. Pod jej opieką żyły 3 kocie biedy które od lat zmagać musiały się z głodem, bólem i mrozem. Trzy koty, trzy historie, trzy kocie serduszka które musiały walczyć o każdy następny dzień.
Teofil, Liza i Michał trafiły pod naszą opiekę bardzo wychudzone, zalęknione i chore. Nie chcemy zagłębiać się w ich przeszłość bo każdy z was zapewne może sobie wyobrazić jak wygląda życie kotów w bardzo ubogiej wsi. Tym trzem udało się dostać szansę na lepsze życie. Dostać szanse, że ktoś je pokocha i że,dla kogoś będą kimś więcej niż bezużytecznym, bezimiennym zwierzęciem którego braku nikt nie zauważy. Teofil, Liza i Michał w naszej Fundacji odzyskały wiarę w ludzi. Wyzdrowiały, zaczęły z dumą nosić głowę i ogon do góry. Nie boją się kiedy znowu dostaną jedzenie, gdzie będą spały w dżdżysty dzień. Do pełni metamorfozy brakuje im ukochanego domu, którego nigdy nie miały. Wszystkie trzy koty są przyjazne w stosunku do ludzi. Nauczone ostrożności, z początku są trochę nieufne ale nie ma w nich cienia agresji. Koty bez problemu tolerują obecność innych zwierząt, mogą trafić do domu z dziećmi. Koty mają ok 7 lat, są zaszczepione i wysterylizowane. Wszystkie trzy mogą trafić do oddzielnych domów.
Teofil, Liza i Michał także szukają domów tymczasowych.

Wspomóż

10 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

30 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

50 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.