Plusia

Suka

Wzrost: Niski

Wiek: ok. 14 lat , nie żyje

Wygląd: maltańczyk, biała

Zachowanie: sympatyczna, spokojna, grzeczna

Pochodzenie: Oddana przez właścicielke

Poznajcie Plusię – urocza, 13-letnia sunia, będąca typowym maltańczykiem.
Plusia trafiła pod opiekę Fundacji razem z inną, równie potrzebującą sunią o imieniu Kera.
Kiedy Plusia trafiła pod skrzydła fundacji, była w strasznym stanie – miała chore oczy oraz skórę, a co najbardziej przygnębiające, jest niewidoma. Lekarze niestety potwierdzili, że Plusia nie odzyska wzroku.
Mimo swoich nieszczęść Plusia to niezwykle pokorna i niewymagająca sunia. Jest psią seniorką, która najbardziej ceni sobie spokój i ciszę. Uwielbia pochłaniać słońce na swoim ciałku, dlatego marzy o domu z ogrodem, gdzie będzie mogła wyjść na trawę wtedy, gdy tylko ma ochotę. Potrafi również docenić towarzystwo innych zwierząt, lecz niestety, boi się małych dzieci.
Nasza fundacja jest jej oparciem w tej trudnej sytuacji, ale potrzebujemy Waszej pomocy, aby zapewnić Plusi odpowiednią opiekę oraz znaleźć dla niej kochającego i troskliwego opiekuna. Jej historię można nazwać tragiczną, smutną, jednak to właśnie takie historie sprawiają, że nasze serca drżą i pragniemy działać.
Dlatego też, drodzy przyjaciele Fundacji, apelujemy do Was z całego serca – pomóżcie nam znaleźć Plusi nowy, stały dom, gdzie będzie mogła zaznać ciepła, bezpieczeństwa i miłości. Potrzebujemy Waszego wsparcia zarówno emocjonalnego, jak i finansowego, aby móc kontynuować naszą misję ratowania takich porzuconych duszyczek.
Jeśli czujecie, że macie dość miłości, cierpliwości i miejsca w swoim sercu dla tej bezbronnej suni, prosimy Was o kontakt z nami. Razem możemy sprawić, że Plusia otrzyma drugą szansę w życiu, pełne miłości i radości.