Tadek

Pies

Wzrost: Niski

Wiek: ok. 5 lat

Wygląd: rudy, gładkowłosy

Zachowanie: wesoły, energiczny, pieszczoch na swoich zasadach

Pochodzenie: Oddany przez właściciela.

Chcesz adoptować tego zwierzaka?
Zadzwoń do nas teraz.

To historia małego 5 letniego psiaka, który zamiast prezentu świątecznego dostał bilet za kraty. Z kanapy do budy, trafił pod naszą opiekę 23 grudnia. Dzień przed wigilią. Pinczerowaty, mały psiak zaczął borykać się z problemami po stracie właścicielki, która odeszła dwa lata temu. Właściciel, nie radząc sobie z sytuacją, oddał go. To prawdziwy psi dramat…

Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie dla niego lepszy. Początki z Tadkiem były ciężkie, nie ufał i bronił się zębami.

Wiele przez ten czas się zmieniło, dzięki temu udało nam się go poznać. Dla tego małego pineczowatego koleżki szukamy domu, który miał już w życiu psy. Tadek nie przepada za zabiegami pielęgnacjnymi, obawia się zakładania szelek choć przy odpowiednim podejściu opiekuna jest to w pełni wykonalne. Świetnie się komunikuje wysyłając psie sygnały, jednakże jeśli się ich nie respektuje wie jak użyć zębów. W związku z tym szukamy dla niego domu bez dzieci.

Na codzień Tadek jest wesołym, energicznym i chętnym do zabawy psiakiem. Kocha zabawki i aportowanie. Za smaczki także chętnie i szybko się uczy. Wbrew pozorom jest pieszczochem. Zachowuje czystość i nie niszczy w pomieszczeniu. Od byłego właściciela wiemy, że bez problemu zostaje sam w domu. Dogaduje się z innymi psami. Mieszkał z suczką choć gdy coś mu nie odpowiada jasno to komunikuje.

Tadek jest już zaszczepiony na wściekliznę i zaczipowany.

Szukamy dla niego nowego, świadomego domu już na zawsze.

 

Wspomóż

10 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

30 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

50 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.