Sisi

Suka

Wzrost: Niski

Wiek: ok. 8 lat

Wygląd: czarna podpalana, gładkowłosa

Zachowanie: spokojna, miła, delikatna

Pochodzenie: Trafiła pod opiekę fundacji, po tym jak jej właścicielka trafiła do szpitala i z niego już nie wyszła.

Chcesz adoptować tego zwierzaka?
Zadzwoń do nas teraz.

Sisi to 5-kilogramowa sunia,która przeszła przez wiele trudnych chwil, zanim trafiła pod naszą opiekę. Obecnie ma 8 lat.

Sisi została uratowana przez swoją wcześniejszą właścicielkę z bardzo złych warunków. Przez większość swojego życia mieszkała w metalowej beczce, przywiązana do łańcucha. Niestety, jej właścicielka trafiła do szpitala i już z niego nie wyjdzie 🙁

Sisi to sunia, która na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie nieufnej. Potrzebuje czasu, aby na nowo nauczyć się zaufania, jednak gdy tylko jej serce otworzy się na nową rodzinę, okaże się niezwykle delikatna i wrażliwa istotą. Gwałtowne ruchy i hałasy nadal przerażają ją, dlatego poszukujemy dla niej spokojnego domu, najlepiej z drugim psem, który mógłby jej towarzyszyć i pomóc zwiększyć pewność siebie.
Dom bez małych dzieci będzie dla Sisi najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zasługuje na spokojną i bezpieczną przestrzeń do wylegiwania się. Sisi pięknie chodzi na smyczy i jest gotowa do nauki nowych rzeczy, o ile tylko dostanie od swojej nowej rodziny miłość i cierpliwość.

Sisi to sunia, która zasługuje na szansę na nowe życie i dom pełen miłości. Jeśli czujesz, że możesz dać jej to, nie wahaj się.

Skontaktuj się z nami i pozwól Sisi na lepsze jutro, na które tak bardzo zasługuje.

 

Wspomóż

10 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

30 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

50 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.