Boomer

Pies

Wzrost: Średni

Wiek: ok. 8 lat

Wygląd: brązowy

Zachowanie: sympatyczny, w pierwszym kontakcie nieufny, zachowuje czystość

Pochodzenie: Właściciel nie żyje

Chcesz adoptować tego zwierzaka?
Zadzwoń do nas teraz.

NIKT GO NIE CHCE…
BARDZO DŁUGO CZEKA NA DOM…
CZY MA SZANSĘ NA SZCZĘŚCIE???

Historia jakich wiele. Starsza osoba, psy żyjące na posesji. Zdziczałe, nie chodzące na smyczy, nigdy nie szczepione, nie odrobaczane, nie kastrowane. Opiekun umiera, psy zostają same sobie, bez jedzenia i jakiegokolwiek zainteresowania.

W obcym miejscu szukał jedynie schronienia przed strasznym, nieznanym. Lęk wobec ludzi był wyraźnie widoczny w oczach. Wciskał się w najmniejsze kąty i za nic nie chciał wyjść. Pierwsze dni były naprawdę trudne…

Boomer zapewne nie miał żadnych dobrych skojarzeń z ludźmi. Na szczęście zaufał nam i otworzył się na świat. Jest zakochany w opiekunce, upomina się o głaskanie i uwagę. Zawsze chętny na przysmaczki. Do nowych osób bardzo nieufny, potrzebuje czasu zanim zaufa.

Boomer szuka domu w spokojnej okolicy, lubi spacery po lesie. Tam się odpręża, chętnie biega i zaczepia opiekuna. Spacer z obca osoba to wciąż ogormny stres dla niego. Spacery po mieście nadal go przerażają, najbardziej boi się samochodów.

Boomer czyli psiak z najbardziej zmartwionym czołem w całej fundacji 💕 Ma około 7-8 lat, na codzień jest grzecznym psem. Zachowuje czystość, nie niszczy. Dogaduje się z innymi psami i wśród nich nabiera pewności siebie. Stanowczo woli suczki, ale dogaduje się z też z samcami.

Jest wykastrowany i zaszczepiony.

Czy ktoś w końcu go pokocha? 🥹

Tel. 509 117 723 lub 501 258 303

Wspomóż

10 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

30 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

50 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.