Dynia

Suka

Wzrost: Wysoki

Wiek: ok. 11 lat

Wygląd: Rudo-biała, mix owczarek szkocki krótkowłosy

Zachowanie: Bardzo nieufna, lękliwa, w trakcie socjalizacji, uczy się chodzić na smyczy

Pochodzenie: Zabrana ze wsi z rodziną

Chcesz adoptować tego zwierzaka?
Zadzwoń do nas teraz.

Dynia to pies z bagażem doświadczeń. Jej zachowanie nakreśla nam jakie piekło zgotował jej człowiek. Jest to pies lękliwy, potrzebuje czasu zanim komuś zaufa. Zapewne niejednokrotnie była przeganiana i poniewierana. Nie zaznała w swoim życiu dobra i miłości.
Szukamy dla niej opiekuna, który da jej czas i pozwoli początkowo zachować dystans. W razie konieczności poprosi o pomoc behawioryste. Opiekuna, który nie zniechęci się po pierwszym tygodniu, mówiąc że nie ma postępów. Dynia bardzo długo nie dawała się dotykać, o założeniu obroży czy szelek nie było mowy. Od początku broniła się zębami, człowiek kojarzył jej się bardzo negatywnie.

Dynia od tamtego czasu ogromnie się zmieniła, dzięki swojej ukochanej wolontariuszce udało jej się przezwyciężyć swoje blokady. Zaufała, pozwala na zakladanie szelek i prosi o głaskanie i całkowicie czerpie z tego radość. Często nawet skacze!

Dynia jest piękną suką przypominająca owczarka collie krótkowłosego, obecnie ma ok. 11 lat, może mniej? Jest energiczna i kocha długie spacery.

Przy odpowiedniej pracy będzie cudownym towarzyszem na długie lata. Po nabraniu zaufania obdarzy właściciela ogromem miłości choć do końca życia zostanie psem ze swoimi lękami.

Czy stanie się cud i ktoś zechce zawalczyć o Dynię?

Tel. 509 117 723 lub 501 258 303

Wspomóż

10 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

30 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

50 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.