Kera

Suka

Wzrost: Wysoki

Wiek: ok. 11 lat

Wygląd: mix akita i owczarek niemiecki, czarna podpalana

Zachowanie: sympatyczna, kontaktowa, wesoła

Pochodzenie: Oddana przez właścicielke

Chcesz adoptować tego zwierzaka?
Zadzwoń do nas teraz.

Przedstawiamy KERĘ – uroczą suczkę, która pilnie potrzebuje Waszej pomocy i wsparcia. Kera to ok. 11-letnia sunia, mieszanka owczarka niemieckiego i akity, która znalazła się pod naszą opieką.

Kiedy Kera trafiła do naszej fundacji, jej stan zdrowia był bardzo zły. Została oddana przez właściciela, który niestety nie troszczył się o nią należycie. Na jej plecach i przy zadzie miała wygryzione rany, które powodowały ogromny świąd. Dodatkowo, jej ogon jest złamany przy jego końcówce, najprawdopodobniej w wyniku desperackiej próby uwolnienia się od świądu bądź auto agresji z którą mierzy się Kera.

Niezwłocznie podjęliśmy działania i skonsultowaliśmy się z weterynarzem, który rozpoczął leczenie. Wciąż monitorujemy jej stan zdrowia. Potrzebujemy Waszej pomocy, aby zapewnić jej najlepszą opiekę i szansę na nowe, kochające domowe otoczenie.

Poszukujemy opiekuna wirtualnego, który zechciałby zostać Kery aniołem stróżem. Jeśli nie możecie podjąć długoterminowej opieki, będziemy wdzięczni za jednorazowe wsparcie finansowe, które pomoże nam w pokryciu kosztów leczenia Kery oraz zakupu karmy.

Kera, mimo przeżytych trudności, nie straciła swojego wspaniałego charakteru. Jest grzecznym psem. W stosunku do ludzi jest otwarta, radosna i przyjazna. Bezproblemowo zachowuje się u weterynarza. Kocha spacery.

Kera jest wykastrowana i zaszczepiona. Może ktoś z Was ponownie pokocha tę wspaniałą sunię i da jej szansę na lepsze, bezpieczne życie?

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Kery lub chcielibyście pomóc nas finansowo, prosimy o kontakt pod numerami telefonów.

Wspomóż

10 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

30 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

50 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.