Max

Pies

Wzrost: Średni

Wiek: ok. 11 lat

Wygląd: mix terier, długowłosy, stalowo złoty

Zachowanie: Preferuje mężczyzn, nie lubi zabiegów wykonanych przy nim, broni zasobów

Pochodzenie: Oddany po śmierci właścicielki

Chcesz adoptować tego zwierzaka?
Zadzwoń do nas teraz.

Jego właściciel już nie wróci, nie pojawi się w drzwiach. Już nic nie będzie jak dawniej. To niestety, część prozy życia i śmierci. Prozy, która dotknęła terrierowatego Maxa. Od śmierci właściciela, zajmowała się nim sąsiadka, która nie mógła patrzeć na jego dramat. Pies spał w dołku wykopanym pod krzakiem, nikt się nim nie interesował.

Psia samotność, psia nadzieja, psie cierpienie. Przyzwyczajony do pewnego reżimu dnia, czekający z nadzieją na opiekuna z którym spędził 9 lat.

Pod naszą opieką przebywa już prawie dwa lata. Max w warunkach schroniskowych dał się poznać jako pies trudny, nie lubi zabiegów wykonywanych przy nim.

Max nie przepada za kobietami, miłością darzy mężczyzn i właśnie dlatego szukamy dla niego nowego Pana. Na głaskanie pozwala głównie mężczyznom, na kobiety warczy i pokazuje zęby. W pełni lubił jedynie jedną kobietę, ze wszystkich które poznał 🙃

Max broni zasobów.

Ponad życie uwielbia spacery, na widok smyczy skacze i cieszy się jakby wygrał w totolotka. Max bardzo lubi inne psy, chętnie nawiazuje relacje.

Jakiego opiekuna szuka?
Przede wszystkim takiego, który ma wiedzę na temat pracy z psami wykazującymi agresję. Max jest terrierem także trzeba mieć na uwadze też to, że bywa uparty i zawzięty.

Max jest zaszczepiony i zaczipowany. Przyjmuje lek na tarczycę. Obecnie ma około 11 lat, jest małym psem waży 10kg.

Tel. 509 117 723 lub 501 258 303

Wspomóż

10 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

30 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.

50 zł miesięcznie zapewni podstawowe szczepinia potrzebne przed adopcją.