Misiek

Pies

Wzrost: Wysoki

Wiek: ok. 23 lata , nie żyje

Wygląd: Duży, pokroju wilczura, płowy, podpalany

Zachowanie: Miły, serdeczny, uwielbia się bawić. Jego cechą szczególną jest umiejętność wspinania się po siatce. Dlatego jeśli któś chce go zaadoptować, musi mu zapewnić szczególne warunki. Może to być posesja z wysokim, betonowym ogrodzeniem

Pochodzenie: Przez miesiąc błąkał się w okolicy jednej posesji w Międzylesiu, gdzie zaczęto go dokarmiać, a on zaczął tej posesji pilnować. Posądzony o agresję, został przywieziony do Azylu przez straż miejską.

Czeka na dom już 7 lat! Misiek na pierwszy rzut oka robi wrażenie groźnego psa. Jest całkiem spory i silny. Ale pozory mylą. Tak naprawdę jest bardzo miły i uwielbia się przytulać. Świetnie nadałby się dla energicznej osoby, która nie poskąpiłaby mu spacerów. Jednakże wskazane byłoby dla niego mieszkanie lub dom z litym ogrodzeniem, bo ten uroczy psiak do perfekcji opanował przechodzenie przez siatkę. Na co dzień jest wielkim pieszczochem, jednakże pobyt w schronisku ogranicza jego potrzeby. Misiek uwielbia długie spacery, jest bardzo towarzyski i cierpliwy. Każdy mijający dzień jednak sprawia, że jest on coraz smutniejszy. Bardzo zabiega o kontakt z człowiekiem, jednak nikt się nim nie interesuje. Owszem nie toleruje innych psów, ale świetnie reaguje na suczki. Czy na zawsze jest już skazany na pobyt poza kratami? W azylu od jesieni 2002r.